Wpis z mikrobloga

Siemanko, witajcie w mojej piwnicy! Mam trochę chińskiego stuffu od #xiaomi na #sprzedaz Mam #miband #powerbank 10k mAh oraz kamerki #xiaoyi #yi Na dniach pojawią się też #xiaomipiston

Co jakiś czas te rzeczy spływają, więc pozwolę sobie wrzucać to pod tagiem #moby22china Jeśli ktoś chce, to może obserwować, a jak ktoś sobie nie życzy, to czarnolisto i po krzyku.

Na dzień dzisiejszy cenowo:

- MIBAND: 80 zł
- POWERBANK: 80 zł
- KAMERA: 360 zł

Gdyby ktoś ten teges coś, to można na PW uderzać. Jestem online 23h/dobę. W #krakow zazwyczaj jestem w stanie dostarczyć osobiście - do ustalenia!
Pobierz moby22 - Siemanko, witajcie w mojej piwnicy! Mam trochę chińskiego stuffu od #xiaomi ...
źródło: comment_FS47n6omkhuGQsJX5nd4VPQraP7JpPF4.jpg
  • 19
@mountainman: Dziękuję zadowolonemu klientowi! :) Powerbank się spisuje mam nadzieję? @szarley: Mierzy Twoją aktywność w nocy - kiedy jesteś w fazie płytkiej, kiedy w głębokiej. Potem możesz śledzić to na wykresach. Oprócz tego na podstawie tych informacji wybudza Cię w najdogodniejszym momencie dla pobudki - w fazie snu najpłytszego. Co do gwarancji - mogę z nią znacznie pomóc :) Sam nic takiego nie daję.
@szarley: To budzi Cię wibrując na twojej ręce. Dodatkowo te wibracje mogą być powiązane z powiadomieniami typu: e-mail, telefon, sms. Nie musisz nosić telefonu cały czas przy sobie. Ja sam zaczynam z tego korzystać dopiero dziś, ale z opinii znajomych, którzy tego używają, to rzekomo jest bardzo skuteczny. Nawet jakieś niewielkie wybudzenia wyłapuje.
@moby22: zdarza Ci się częściej zakupować?
Aktualnie nie mam cebulionów, ale kusi mnie bardzo kamerka (rowerem przez Kraków...) i bym sobie Pana zapisał do kontaktu jakby co;)