Wpis z mikrobloga

@npsr: Play bez limitu za 45zł zapewne odpada bo z tego co wiem to działa tylko w zasięgu LTE macierzystej sieci Play, a ja mieszkam na wsi i bardzo dobry zasięg 3G mają tu T-Mobile i Orange (nie wiem jak Plus), ale to i tak wyklucza ten Internet LTE Playa.
  • Odpowiedz
@wysuszony: hmmm, trzeba by było to sprawdzić, ale ja nie miałem nigdy problemów nigdzie. w najgorszym wypadku łapało hdspa. Może sprawdź sobie na jakimś tanim starterze. Plus/cyfrowy polsat mają świetny zasięg, ale cenowo play wychodzi najlepiej, bo serio nie ma limitu (niby moze zwolnic po przekroczeniu 100 gb, ale nie slyszałem, żeby komuś zwolnił. musiałbys 24h torrenty ciągnąć:)w każdym razie mam i polecam:)
  • Odpowiedz
@npsr: Ja wiem o tym za 45zł, tylko tak jak mówię, musiałbym się upewnić że to działa też w 3G w roamingu krajowym bo zasięg Play to g---o bez masztów konkurencji. Sprawdzić sam zasięg czy jest 3G to będzie tylko koszt startera, ale sprawdzić czy ta oferta LTE działa też przy zasięgu 3G w roamingu krajowym to już koszt 45zł.
  • Odpowiedz
@prawdziwek: Ale co mi po 15GB ważnych rok skoro ja te 15GB zużyję w 2 tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Złotówek też nie potrzebuję im oddawać ponad miarę bo do dzwonienia mam osobny numer. Zależy mi wyłącznie na karcie do Internetu i to 15GB za 50zł nie jest dobrą ofertą.
  • Odpowiedz
@wysuszony: jeżeli mieszkasz poza miastem to nie liczyłbym na Twoim miejscu na Playowy internet bo on ma spore problemy nawet w mieście, mżę ewentualnie kilka godzin w nocy jakoś działa. Na dobrą sprawie dobrej jakości nielimitowany internet jest tylko w Heyah
  • Odpowiedz