Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie.

Dzisiaj przyszły do mnie Słuchawki Xiaomi Piston v3 (Reddot Design)

Cena: 14.85$ = ~55 zł (Promocja)
Zamówiony: 22 wrzesień
Spakowany: 23 wrzesień
Dostarczony: 13 Październik (znaleziony w skrzynce, więc mógł być już poprzedniego dnia)

Słuchawki zakupiłem z Allbuy ze względu na ówczesną promocję :). Ze śledzeniem przesyłki było trochę śmiechu, ponieważ podali mi numer do śledzenia kuriera DHL (Co jest bardzo dziwne). Tracking działał 14 dni, a potem nie znajdował przesyłki. Napisałem do Supportu Allbuy i dali mi link do Tej strony. Oczywiście Tracking fałszywy (Przesyłka jest nadal we Frankfurcie).

Paczka przyszła w bardzo małym pudełku. Nie spodziewałem się aż tak małej paczki ;). Pudełko składa się z 2 części.

Pierwsza część to papierowe origami ( ͡° ͜ʖ ͡°), które otwiera się w dość nietypowy sposób. Na pudełku znajdziemy instrukcję zwijania słuchawek na specjalny przedmiot (?) (o tym później), instrukcję nakładania nakładek na słuchawki, instrukcja obsługi i kod QR (którego nie sprawdziłęm). Wszystko w języku chińskim. (Widoczne na zdjęciach)

Druga część to miłe w dotyku plastikowe pudełko z przeźroczystą górną częścią. Wewnątrz pudełka znajdziemy Stylowy gumowy przedmiot służący jako swojego rodzaju etui na słuchawki. Znajdziemy na nim logo Xiaomi ("MI") i napis "1More Design". Możemy go spokojnie wyjąć z plastikowego pudełka. Na spodzie znajdziemy dodatkowe pary nakładek na słuchawki. Odpowiednio: XS, S, L + (chyba) M założone już na słuchawki.

Same słuchawki prezentują się rewelacyjnie. Kabel nie plącze się ze względu na materiał oplatający kabel. Wtyk, złącze mikrofonu i słuchawki są zrobione z aluminium, który świetnie się prezentuje. Nie jestem melomanem, jednak jakość dźwięku powaliła mnie na łopatki. Pierwszy raz słyszę swoje piosenki z tak wyraźnym dźwiękiem. W porównaniu do moich dotychczasowych słuchawek ("Hami" kupione 2 lata temu z #komputronik za 55 zł) to różnica jest kolosalna. To tak jakby przesiąść się z Dacii do klasowego mercedesa. Sama jakość wykonania jest nieziemska. Gdy moje stare słuchawki wyglądają jakby miały się zapaść pod ziemię

---

Moja ocena: 10/10 - Najlepsze słuchawki jakie dotychczas miałem :)

---

Z góry przepraszam za Tagi :)

Marcinox - Witam serdecznie.

Dzisiaj przyszły do mnie Słuchawki Xiaomi Piston v3 (...

źródło: comment_6Acu9O4EinFVVqBJiGe8IrytQ4VJg9ZK.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rothen: spoko, jak będziesz miał okazję to posłuchaj ich najpierw, bo może proalpha bardziej Ci podejda. Ja osobiście wolę naturalne słuchawki, ale niektórzy jak nie ma #!$%@? to żyć nie potrafią ;-)
  • Odpowiedz