Wpis z mikrobloga

@Pshemeck: Ale z czego się śmiejesz? Jestem pewien, że nawet na chwilę obecną taki kibic Piasta Gliwice chciałby aby jego klub był taki jak Lech Poznań. Różnica między Piastem, a Lechem jest taka, że nawet jak Lech gra teraz mega #!$%@? to właściwie każdy wie, że w końcu się odbije, nawet jak spadnie to w końcu awansuje. A Piast nawet jak w tym sezonie zdobędzie mistrzostwo to nie wiadomo czy za
@pwone: Piast istnieje od 1945 roku...więc spokojnie :) Mówię o tym, że drużyna która jest na ostatnim miejscu w lidze ogórków nie jest najlepsza i tyle. "Na chwilę obecną" - wiesz co te słowa oznaczają? Ano tyle, że Urban #!$%@? głupoty.
@pwone: Piast będzie istniał za 5 czy nawet za 10 lat, drużyna z Gliwic miała po prostu sporego pecha oni chyba od zawsze grali na zapleczu ekstraklasy i dopiero parę lat temu udało im się wybić :P nie wiem czemu, ale zawsze miałem jakiś sentyment do tej drużyny :D chociaż pochodzę z drugiego końca polski :P
@pwone: dokładnie, albo najwyżej kupią sobie czyjąś licencje i będą grać dalej, nie każdy umie tak zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pshemeck: Zależy jak na to patrzeć bo na chwile obecną najlepszą drużyną jest nadal Lech bo jest Mistrzem Polski, wiec póki ktoś mu tego tytułu nie odbierze to nadal jest Mistrzem, więc jak patrzymy ogólnie to Lech jest tym najlepszym ale patrząc na tabele to