Wpis z mikrobloga

hejka Mireczki, jakiś czas temu pisałem że mam tam swój sklepik ze skinkami do CSa. Troszkę się to rozrosło od ostatniego czasu i chciałbym Wam zaoferować ( ͡° ͜ʖ ͡°) dwie rzeczy:

1. Jest to kod promocyjny na darmowe punkty u nas - wystarczy wpisać tutaj jeden z poniższych kodów:


Co prawda nie daje on dużo (2zł) ale często na naszym fanpejdżu pojawiają się kody wielokrotnego użytku, a jakąś tanią naklejkę za te 2zł da się zawsze zgarnąć.

2. Małe #rozdajo - spośród wszystkich użytkowników którzy zaplusują/skomentują ten wpisik wylosujemy jedną osobę która otrzyma M4A4 Asiimov | Well Worn (ʘʘ) Termin do 18 października

małe FAQ:
"Czemu mówicie że sprzedajecie skiny a nic u was nie ma?"
Strzelam że po prostu wszystko jest już wykupione. Codziennie w okolicach 21-22 dodajemy 100 do 200 nowych skórek (w cenach >1 euro), a ostatnio zakupione rzeczy możecie zobaczyć tutaj, wraz z ceną zakupu i porównaniem steamowym.

"Czemu mówicie że tak tanio, a klucze to jednak są drożej? Taniej klucze to mam na Allegro"
Faktycznie, klucze są u nas drożej. Nie mamy dobrego stabilnego źródła gdzie moglibyśmy je kupować na tyle tanio, aby Wam je też dostarczać taniej.

#csgotrade #csgo #rozdajo #rozdajosteam
  • 42
@Perlo nie każdy ma opcję płacenia paypalem i nie każdą skórkę dorwiesz w opskins - jednym się opłaca jednym nie, my niestety nie możemy konkurować cenowo z opskins gdyż oni są tylko platformą jak Allegro, czyli można tam wystawić nawet za 1$ tego HyperBeasta.
Ale przykładowo - u nas możesz zapłacić przelewem, paysafecard, a paypalem nie ma opcji - kto będzie chciał zapłacić za pomocą PP pójdzie i tak na opskins, a
@itzDramo: No tak, typowa stronka zeby naciagac gimbusy ktore maja tylko PSC i SMS, ja to rozumiem, ale dla normalnego uzytkownika strona nie ma sensu. wypisalem Ci ze skin ktory masz w promocji za 84zl moge kupic za 49zl, jak chcesz to Ci sprzedam takich i 100 po 65zl, bedziesz zarobiony Ty i ja.
@Perlo niekoniecznie naciągać - jest i tak taniej niż na Steamie.
Ja wiem że hurtem możesz jeszcze taniej kupić, szanuję to - ja też mogę taniej kupić hurtem niż sprzedaję, ale chyba o to chodzi - taniej kupić drożej sprzedać, nie na odwrót? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Perlo: No jasne, szanuję każdą opinię. Tylko po prostu jest już trudno zejść jeszcze w dół z ceną - miałem zamiar pracować nad polskim marketplace, ale na dobrą sprawę się nie da - Ci którzy byliby zainteresowani i tak pójdą na opskins, a ludzie którzy płacą PSC z tego by nie korzystali - PaySafeCard pobiera prowizję 15% od każdej transakcji, więc ja musiałbym brać więcej żeby być na plus.
@itzDramo: Jasne, sam trejduje wiec moj zarobek tez polega na kupic taniej, sprzedac drozej ;) Ale cena 49zl za tego skina to zaden hurt :P Pojedyncze sztuki za tyle dorwiesz kupujac klucze i zamieniajac na skiny :) I znajdz koniecznie dostawce na klucze bo masakra :P Po 6zl idzie kupic jak bedziesz bral z 1000 miesiecznie :P
@Perlo: Chcę właśnie kogoś za 6zł znaleźć, ale koniecznie Polska (tak mi księgowa doradziła - inaczej płaciłbym większy podatek za import 'towaru'). Plus jeszcze, co do OPSkins - to tam raczej większość osób sprzedających w detalu nie płaci podatków, a my musimy podatki+zus+placa dla osob z supportu :P
@itzDramo: Polska ciezko, protip poszukaj znajomego brazylijczyka ;) Podatki to raczej tylko 5% dochodowego powinienes placic ;) Ale rozumiem wszystko, pomysl i tak masz dobry, jakbym wpadl na to wczesniej to sam bym otworzyl, a teraz juz mi sie nie chce ;)