Wpis z mikrobloga

@trustME: jeszcze raz, może załapiesz: to nie były wiece (poza tym elektorat Petru w takich godzinach #!$%@? na socjal dla wyborców PiSu i Kukiza i stypendia socjalne dla Kuców od Korwina)
  • Odpowiedz
@Lipathor: to co to bylo i dlaczego media udaja ze byly tam tlumy?!
Nikt nie mowi, ze nie znalem Petru, ale w jaki sposob partia ma 10% w sondazu, zanim ktopkolwiek ja zalozyl?
Slyszales o 3x16? #!$%@? haselko, ktore niby ma byc suuper, a tak naprawde jest ulga dla najbogatszych, a dobiciem dla najbiedniejszych.

Naprawde albo jestes zajebistym trolem, albo zajebiscie Ci placa.. jest jeszcze trzecia opcja..
  • Odpowiedz
to co to bylo


@trustME: konferencja


dlaczego media udaja ze byly tam tlumy?!


spytaj mediów, nie mnie. Ja TV nie oglądam

Nikt nie mowi, ze nie znalem Petru, ale w jaki sposob partia ma 10% w sondazu, zanim ktopkolwiek ja zalozyl?

Pewnie z powodu rozpoznawalnego lidera, tak jak nieistniejąca partia Kukiza miała prawie 20%

Slyszales o 3x16? #!$%@? haselko, ktore niby ma byc suuper, a tak naprawde jest ulga dla najbogatszych,
  • Odpowiedz
@Lipathor: 3x16 - znosi preferencyjny VAT na zywnosc i inne produkty, ktorych wieksza czesc spoleczenstwa (czyli zarabiajaca najmniej) kupuje najwiecej, natomiast obniza koszt towarow luksusowych, ktorych kupuje sie mniej i ktore kupuja glownie zamozniejsi. Widac w kogo celuje Petru

Sorry, ale Kukiz (czego by o nim nie mowic, ale nie o tym) jest i byl kilkanascie razy bardziej rozpoznawalny od Petru. Chociazby przez wybory prezydenckie.
  • Odpowiedz
3x16 - znosi preferencyjny VAT na zywnosc i inne produkty

@trustME: obniża też koszty produkcji tej żywności dając mniejszy VAT np. na paliwa, nawozy oraz niższy podatek dochodowy na siłę roboczą.

Sorry, ale Kukiz (czego by o nim nie mowic, ale nie o tym) jest i byl kilkanascie razy bardziej rozpoznawalny od Petru

dlatego Kukiz miał 20% a Petru 10
  • Odpowiedz
@papiez_: raczej .N nie wygra tych wyborów, więc pola do zawodu raczej nie będzie. Dziwi mnie tylko ten ból dupy wykopków o partię z poparciem na granicy progu
  • Odpowiedz
nie ma to jak memesy z kwejka jako kontrargument


@Madotsuki: no spoko, nie to co odpowiedzi neuropków (linki niżej)

Zaczynał jako asystent Frasyniuka w UD, studiując jednocześnie u Balcerowicza, potem dostał od razu pracę w CASE (wsławili się m.in. lobbując za OFE), potem asystent Balcerowicza w rządzie Buzka, potem przystąpił do UW. Współpracował z Forum Obywatelskiego Rozwoju, założonym przez Leszka Balcerowicza. W 2013 był ekspertem i współprowadzącym – wraz z ks.
  • Odpowiedz
@zgnily: zastanawiam się skąd takie parcie na zdyskredytowanie ich :)
najbardziej podoba mi sie wysyp trolli na FB pod każdym txtem.
Ktoś tu się boi konkurencji ... i to bardzo boi. Ciekawe dlaczego ?
  • Odpowiedz