Wpis z mikrobloga

@Blaskun: wszystkie opcje już wyczerpałem przez te wszystkie lata, nie kupuje jej byle czego to mam za swoje, nic jej się nie psuje, ubrań to ma tyle że chyba w niczym jej 2 razy nie widziałem. W biżuterie wyposażyłem myślałem że #rozowepaski coś pomogą ale nie są zbyt chętne( ͡º ͜ʖ͡º)
@Blaskun: spadochron powiadasz ale chyba nie starczy mi 200zł ( ͡º ͜ʖ͡º). Kupiłbym jakieś słodycze ale zarządziłem jej dietę bo się ociupinkę rozbestwiła. Zawsze jej jest zimno może iść w tą stronę.
@MrRadian: Nie było mnie w domu, ale już jestem. Z tuszem bym uważała. O ile nie wiesz jakie ma potrzeby (każda ma rzęsy różne), to możesz wtopić. Nie wiesz czy lubi tusze pogrubiające, wydłużające czy też podkręcające. No chyba że zerkniesz jakiego typu używa.

A może lokówka, prostownica, dobra suszarka (w tym budżecie spokojnie się z którymś wyrobisz) czy szczotka modelująca.

Ewentualnie może jakiś dzień w spa. Np. masaż relaksujący plus
@Serendipity89: no kręci głównie dla mnie bo podobają mi się fale i cały czas narzeka że loki wytrzymują tylko moment może to dałoby lepszy efekt. Niestety chyba trafiłem na podróbę nie chce jej zniszczyć włosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrRadian: Dobre lokówki automatyczne, są drogie. Poza tym nie pozwalają na kontrolę skrętu, no i praktycznie jest to skręt jednostronny, co fakt da się uzyskać drugi kierunek skrętu, ale samemu bardzo ciężko to zrobić.

Jak lubisz fale, to lokówka o dużej średnicy, ale trzeba pamiętać, że im luźniejszy skręt tym szybciej będą się prostować.

Ja bym poleciła stożkową. Sama sobie taką kupiłam, loki trzymają się super. Raz jeszcze 3 dnia zanim
@magduska88: O widzisz konkretna porada tylko kojarzę ze wzdychała do tych automatów ale fundusze mi nie pozwalają na nią nie pozwolą. Najlepsze ze mój różowy będzie się cieszył z prezentu za 20 zł ale jakoś głupio mi tak z tonu zejść (ʘʘ)
@MrRadian: Wiesz kobiety są niepraktyczne dlatego wzdychają. Często kupują, rzeczy które nie są praktyczne. Ogólnie lokówka automatyczna wcale nie jest aż taka fajna. Przyjmuje tylko bardzo małe partie włosów. Im dłuższe włosy partie są mniejsze, przez co efekt wcale nie jest taki fajny.

Faktycznie jak zobaczysz ją to wydaje się fajna, ale w rozrachunku nie jest chyba warta swojej ceny. No i potrafi wciągnąć włosy. Podobno też loki nie są trwałe.