Wpis z mikrobloga

#csgo #cs16 #gry #oswiadczenie #przemyslenia

pamiętacie scenę csa 1.6 sprzed kilku lat? dsn, carn, tentpole, spawn, ahh siedziało się za gówniaka i obserwowało polaków. prawilne hltv, nie jakieś twitche, wcg, eswc, cpl, dreamhacki. zamiast na hltv.org wchodziło się na counter-strike.pl. w wieku 13-14 lat też chciałem być gwiazdą csa, wbijało się na eslowe mixy i mówiło zgrubionym głosem żeby nie było słychać, że przed mutacją- zachowując szacunek do starszych chłopaków z teamu i odzywając się tylko gdy trzeba było podać info. nie gram w cs go, ale słyszałem, że niezły meksyk. szczerze mówiąc, nawet mi się to nie podoba- tekstury, mapy jakieś takie mniejsze- gówno. ze starym csem były jakieś wspomnienia, muszę przyznać, że to był smak mojego gimnazjum i liceum.
teraz patrzę z perspektywy czasu- trzech moich ziomków jest w top5 polskich teamów w cs go. jeden miejscowy (bez nicków, ale było płn-zachód polski) a dwóch przez kabel. pamiętam jak nie mieli jeszcze mutacji, ale już dosyć dobrze ogarniali. wiem, że włożyli w tą grę mase pracy- gdy ustawialiśmy się pokopać w nóżkę z jednym z nich, on odmawiał pod pretekstem, że trzeba było pomóc w domu, a tak naprawdę siedział na steamie i grał. podupadł nam przez to kontakt- z tym jednym trzymałem się od #!$%@? gimnazjum cały czas, razem graliśmy, bujaliśmy się po mieście, jedliśmy #!$%@? zapiekanki, i co? nie stało się nic co mogło zniszczyć nasz kontakt, tylko gra, która go wyalienowała. więc jeżeli jesteś teraz w gimnazjum albo liceum i marzysz o byciu pashą, neo, tazem, kimkolwiek- wiedz, że dojście do pewnego poziomu wymaga nie tylko pracy, ogromnego szczęścia, ale też zrezygnowania z pewnych rzeczy i zrezygnujesz z nich zanim się obejrzysz. znam drugą stronę medalu. widziałem jakiś news, że polska wygrała mistrzostwa europy. gratulacje dla chłopaków i dla pracy, którą w to włożyli! nawet nie wiem po co to napisałem, ale się nudzę i tak naszło mnie na wspominki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
@Dark: chodziło mi o całokształt, są oni #!$%@? po tych gamingach różnych- nie znam się, doszło tyle tych gamingów, że się nie łapie.
@piteeek: nie mogę napisać, to byłoby poniżej pasa. mogę napisać tylko, że jeden z tych "przez kabel" był w tym składzie, który wygrał te mistrzostwa.

ogólnie tak mnie naszło, jak dziś zobaczyłem, że mają tysiące fanów na swoim fp na fb :D i ciekawie jest to tak
  • Odpowiedz