Wpis z mikrobloga

Dobra gówniarze, posłuchajcie rady starszego kolegi i weźcie to sobie do serca:

Jeżeli laska ma więcej niż 24 lata, jest zgrabna, ładna, nie ma dzieciaka schowanego u matki, ma sensowne zajęcie i ogólnie wydaje się ogarnięta życiowo, a do tego wszystkiego jest wolna - to niezawodny znak, że jest też nieźle #!$%@?.

#rozowepaski #oswiadczenie
  • 37
  • Odpowiedz
@KONG: Śmieszki śmieszkami, ale prawda jest taka, że każdy jest na swój sposób #!$%@?, sztuką jest znaleźć kogoś takiego komu Twoje skrzywienia nie przeszkadzają i odwrotnie. Także nawet 30latka w tym typie może do kogoś pasować.
  • Odpowiedz
Śmieszki śmieszkami, ale prawda jest taka, że każdy jest na swój sposób #!$%@?, sztuką jest znaleźć kogoś takiego komu Twoje skrzywienia nie przeszkadzają i odwrotnie. Także nawet 30latka w tym typie może do kogoś pasować.


@roknasilowni: zaklaskałabym ale musiałam wystukać na klawiaturze, że bardzo mi się podoba to co napisałeś :-)
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: Czyżbyś była 30, latką która nie odnalazła jeszcze swojego księcia, i właśnie dałem Ci nadzieję na lepsze jutro, czujesz się po przeczytaniu mojego posta zmotywowana i gotowa do działania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: Czyżbyś więc była 25 letnią, młodą miłośniczką książek i wzniosłych cytatów, która długo pogrążona w depresji w pewnym momencie życia zaczęła zastanawiać się nad swą "normalnością". Wtem jak grom z jasnego nieba spadł on, ten który sprawił że poczułaś się wyjątkowa, i mimo swoich wad była wreszcie spełniona? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz