Wpis z mikrobloga

@Aryo: YT pokazuje - jednym 60fps to nie naturalnie, innym 24 to nie naturalnie.

Jesli preferujesz 60fps w materialach w video, to nie musisz calego filmu konwertowac na 60fps tylko ten program uplynni ci go bez konwersji. Youtube od dluzszego czasu prowadzil 60fps do filmikow, nie tylko z grami ale do zwyklych produkcji z ludzmi. Mi sie tak wygodniej oglada filmy na TV przez hdmi

Moja kamera Ricoh Theta - nagrywa
Pobierz s.....p - @Aryo: YT pokazuje - jednym 60fps to nie naturalnie, innym 24 to nie natura...
źródło: comment_vEMAlEyxlRJvg4E2iDtu8ELBsDJ6PfEu.jpg
@signap: Super program, ale krótkie, szybkie ruchy są bardzo niewyraźne przez interpolację przez co większość filmów akcji wygląda dziwnie, czasami wygląda to np jakby pięść ruszała się w drugą stronę. Za to jak pierwszy raz odpaliłem to oglądając początek X-Men: Days of Future Past to mnie wgniotło w fotel.
@signap: no tak ale jaki ma to sens skoro to pewnie działa na zasadzie dublowania klatek? Np. przy 30 fps robiąc z tego 60 fps to program jedynie dubluje każdą klatkę co mi z tego? Chyba że chodzi o to żeby synchronizować klatki z monitorem, bo innej korzyści nie widzę w dublowaniu klatek. Dzięki z góry za odpowiedź
@Aryo: Film jest plynniejszy, wlacz filmik z 1 posta - w 15 sekundzie po logo anime, widzisz kamere jadaca na nastolatki, prawa strona rwie, lewa jest plynna

Nie wiem, jak dokladnie on dziala - film dla mnie jest plyniejszy, wole ogladac tak, nawet z wadami ktore wspomnial @Kazak77. Zainstaluj, sprawdz, poczytaj :}. Wczoraj ogladalem Terminatora (nie polecam, lepiej T2 odswiezyc) az zapomnialem ze caly film obejrzalem z tym programem. Oczywiscie