Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska:
max 12° na dworze, a ty masz tylko luźny t-shirt i cienką narzutę?
Also czemu masz tak buty zawiązane? #!$%@? lacing jest #!$%@?.
Reszta meh. Nie widzę to podnoszenia jakiejkolwiek poprzeczki - zwykle parcie na atencję jako domniemany normalfag
za waszych komentarzy wynika, że co drugi wydaje na ubrania masę pieniędzy i wygląda jak flejtuch. ciekawe wnioski


@Im_from_alaska: nie, nie zrozumiałeś. wyglądasz, jakbyś ubrał się wjakimś tesco za 150 zł w sumie, bo każdy element garderoby, oprócz butów, jest nijaki do bólu. domniemania o tym, że stylówa kosztowała grube hajsy biorę wyłącznie z poprzednich Twoich wpisów, bo to co tutaj pokazałeś kompletnie tak nie wygląda, a już na pewno nie
@advert: gwoli ścisłości - tutaj tylko koszulka jest trochę droższa.

w sumie średnio mnie interesuje co inni mi powiedzą - mi się podoba. jak komuś innemu się spodoba to też spoko. takie komentarze jak twoj też są ok. beka jest z frustratów próbujących dodać sobie do samooceny przez napisanie "męskich nie było". a że to tylko internet (i że przy okazji jestem przekonany o własnej nieomylności), to piszę takie nie inne
@advert: @Im_from_alaska: Można wydać 1000 i wyglądać slabo a można w sieciowce na promocji 200 i wyglądać dobrze. Nie cena panowie decyduje o czymkolwiek. Marka tez nie. Liczy się dopasowanie do figury twarzy itd. Ty w niczym dobrze nie będziesz wyglądam bo masz 25 kg niedowagi i zawsze będziesz wyglądam jak podlotek a nie prawdziwy mężczyzna.
@waffenkarolak: jeśli sieciowka to jakaś z półki COSa. Nie da się ukryć ze Polacy się ubierają #!$%@? więc każdy przejaw normalności trzeba chwalić. Jeśli ludzie mają się tak ubierać w Warszawie to chyba tylko na mazowieckiej po 22 bo większość ubrana jak wieśniaki
tak, nadal jestem przekonany, że zdjęcie w tym wpisie jest lepsze od 99% wrzucanych pod ten tag.


@Im_from_alaska: Który tag? #modameska czy #ubierajsiezwykopem. To ma znaczenie, bo na pierwszym, jest ogrom trolli, dziecinady i streetwearu (czyli w sumie dziecinady), na drugim zaś masz naprawdę niewiele ludzi którzy wrzucają swoje zdjęcia, ale jak już ktoś wrzuci, to naprawdę dają radę (w przeciwieństwie do ciebie). Chcesz konstruktywnej krytyki? Okej. Po pierwsze, cała