Wpis z mikrobloga

@Szarozielony:
@czinczinatti: Z naciskiem na "przypomina". Nie zrozum mnie źle, PoE to pierwsza gra, którą przeszedłem w ciągu ostatnich 5-7 lat i grało mi się świetnie, ale uczciwie trzeba powiedzieć, że bardzo dużo jej brakuje do takiego np. Baldur's Gate. Warto kupić, ale nie należy oczekiwać gry przełomowej.
@Regis86: Nie mówię że dorównuje czy że jest tak samo genialna, przypomina to idealne słowo, gra jest genialna ale tylko jak na dzisiejsze czasy, dawno nie grałem w tak dobre RPG ale wiadomo, z Baldurem to to się nie równa.
@Szarozielony: ja grając czuję się jakbym znowu był w podstawówce i grał w Baldura, polecam grę bardzo a co dodatku to nie grałem, ale jeśli trzyma taki poziom jak podstawa to jest warty dopłaty :)
@Szarozielony: Gra jest zajebista, #!$%@? że to nie samo co Baldur, oczywiście że to nie to samo co Baldur. Ale ta gra nawet nie jest w tym samym uniwersum, dalej.. grajac w baldursa pierwszy raz byliśmy zachwyceni bo byliśmy młodymi szczawiami, gdzie grając gre tego typu łykaliśmy wszystko jak młode pelikany. Przez lata nie było w ogóle gier tego typu, graliśmy w różne inne specjały, teraz gdy pojawił się taki powrót
@m00n: Zagraj to się dowiesz czemu reklamuję. Ta gra to najlepszy "erpeg" od ponad 15 lat, ale mało kto o niej słyszał. Za to o Fallout 4 piszą wszędzie często i gęsto. To jest dopiero spam (spójrz choćby na stronę CD-Action, codziennie dodają przynajmniej jednego newsa o F4, nieważne że są to jakieś idiotyczne informacje, np. o tym, że premiery nie przesunięto, choć nigdy nie było nawet wzmianki o tym, że