Wpis z mikrobloga

@inrzynier: Sztuką nie jest #!$%@?ć się jak najlepiej, tylko adekwatnie do sytuacji. Idąc po bułkę do sklepu ubieram się w kurtkę i sweter, a nie marynarkę i krawat. Nie mówię, że Uszaty źle się ubrał, bo nie wiem co za okazja, ale zdecydowanie nie są to "normalne" ubrania, bo nie chodzi się w nich na codzień. Tak jak spodenki piłkarskie też nie są normalnym ubraniem, chociaż na boisko głupio założyć
Mruvek - @inrzynier: Sztuką nie jest #!$%@?ć się jak najlepiej, tylko adekwatnie do s...

źródło: comment_CMdpbW6f9sstBoR7m21Dbhg2asVSIVmR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ale zdecydowanie nie są to "normalne" ubrania


@Mruvek: jakby był we fraku, to bym się z tobą zgodził, nie wydaje mi się, żeby marynarka plus krawat pod swetrem były bardzo nie na miejscu w codziennym ubiorze.
  • Odpowiedz
@inrzynier: Jasne, fajnie by było jakby na ulicach wszyscy tak wyglądali, ale przy aktualnym stanie, to takim swoim codziennym strojem wyglądałby najlepiej na pierwszym lepszym weselu
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Nie słuchaj tych popierdzieleńców, co stwierdzili że wszyscy muszą wyglądać tak samo. Ja nawet jadąc do siostry autobusem, kombinuje z ubraniami bo sprawia mi to frajdę, chce wyglądać przyjemnie dla oka i otaczać się aurą osoby z klasą, nie koniecznie z kasą.

Piona mirku!
  • Odpowiedz
Jeżu, dwa dni czlowieka nie ma, a tu mu Mircy wyplusowali wpis w gorące - dzięki! :D

@Fitzpatrick: Im szybciej zaczniesz się bawić ubiorem, tym szybciej przyjdą dobre efekty. Ja zacząłem w gimnazjum, a dzisiaj dostaję tony maili z prośbą o poradę, więc chyba mam wyrobioną jakąś pozycję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@RedRon: Massimo Dutti,
  • Odpowiedz