Wpis z mikrobloga

Mirki, noszę brodę taką jak na grafice ( rysunek zapożyczony z: link )

Do tej pory używałem do golenia i przycinania zwykłej maszynki do golenia i maszynki do strzyżenia włosów na głowie. Jednak ma to swoje zasadnicze minusy i męczę się potem z maszynką przy wykańczaniu z brzegów, boku i od spodu. Zawsze cholera szarpnie za sobą włosy nie te które ma szarpnąć. Wiadomo że trąca amatorką :P

Szukam odpowiedniej maszynki do przycinania długości brody i trymera w jednym. Jest coś dobrego na rynku co nie zabije mojej karty kredytowej?

#broda
Pobierz szczurek_87 - Mirki, noszę brodę taką jak na grafice ( rysunek zapożyczony z: link )
...
źródło: comment_lD9v6pxcXOaHADTK63nKD0H9fvDF9yxV.jpg
  • 5
@TomgTp: Ciekawa opcja, z tym że akumulator - w obecnej mam i cholera mnie bierze jak się rozładuje podczas cięcia. No ale to Philips więc pewnie lepszy jest pod tym względem niż mój no name. Jaki to dokładnie model? Zadowolony jesteś?
@szczurek_87: tego już raczej nie idzie dostać więc nie na sensu spisywania modelu. Od 5 lat spisuje się dobrze bo można tym wszysko zgolić. Jest nawet do włosów z nosa :P brakuje mi tylko zbierania włosków do pojemniczka jak to ma miejsce w nowszych modelach.
@szczurek_87: Też mam Philipsa i złego słowa na niego nie powiem. Tnie precyzyjnie. Akumulator trzyma elegancko. A dodatkowo wsysa obciete włosy, co docenia się wraz ze zwiększaniem długości brody :)

Z maszynką jest jak z olejkiem do brody. Warto zainwestować w dobry sprzęt. Wtedy broda odwdzięczy się z nawiązką!