Wpis z mikrobloga

Dziwną sytuację wczoraj miałem w komputroniku w Elblągu. Szukałem taniej kieszeni na dysk 2.5 cala USB 2.0. Na stronie komputronika znalazłem to:
http://www.komputronik.pl/product/68222/Akcesoria/Akcesoria_USB/4World_Obudowa_USB_2_0_na_dysk_HDD_2_5_SATA_aluminowa_czarna.html
Patrzę na dostępnośc no i mają w Elblągu. Lece szybko do salonu i pytam Pana sprzedawce o tą obudowę to zrobił dziwną minę i zaczął mi wciskać jakąś super hiper za 50 cebulionów. Tłumaczę mu, że na ich stronie znalzałem taką i taką za tyyle i tyle. Zaczął sprawdzać parę minut (chyba, żebym cierpliwość stracił) znalazł w końcu i stwierdził, że ta obudowa jest uszkodzona i że mi jej nie sprzeda. No to podziękowałem i wyszedłem. I na pewno już nie wrócę. Jak to jest @Komputronik_pl macie w ofercie uszkodzone podzespoły czy sprzedawca wykazał się cebulą i koniecznie chciał wcisnąć coś droższego żeby prowizje chapnąć większą? (serio od 40 zł?)
#it #komputery
  • 8
@m00n: Jak na moje, klasyka. Ja robiłem w pewnym markecie budowlanym.
- proponowanie drozszego zamiennika? Jest.
- długie szukanie? Jest.
- "ostatnia sztuka, produkt uszkodzony" Jest.
Dam sobie rękę uciąć, że nie chciało mu się szukać. Znam z autopsji. Mieliśmy taki malutki magazyn, na którym wszystko było gdzie chciało, nie gdzie miało. I odnalezienie części drobnego asortymentu sprawiało nie lada problem. Więc w ten sposób rozwiązywało się problem.
@m00n: Cześć, tutaj mamy przypadek, z którym borykam się już od jakiegoś czasu, IT obiecuje, że pracuje nad tym i wkrótce problem zostanie naprawiony.

Obudowa wróciła z reklamacji, gdyż był problem z łączem. Została podpięta jednak do alokacji sklepu, gdzie dokonywana była reklamacja. Nadal jednak nie sprawna.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dzwonił do mnie sprzedawca i też kazał przeprosić, bo nie miał złych zamiarów oferując inną obudowę. Daj znać czego szukasz,