Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wykopki zauważyły, ale "rośnie" poparcie Ryszarda Petru na wykopie. Co oznacza przytoczone "rośnie"? A no to, że powstaje coraz więcej multikont, które go wychwalają i jedyne ich posty dotyczą Swetru. Proszę przejrzeć wpisy tych osobników:
@niemabata12
@agarzep123
@Obserwatorxyz
To jest tylko kilka przykładów, jest tego ZNACZNIE więcej..

  • 28
@sezonowiec1: No i co ten obrazek ma niby oznaczać?

Taaa, gdyby kurdupel czy krul byli na rynku, zwłaszcza o tej porze, to na pewno cała Polska zjechałaby się bić mu brawo xD

Ostatnio zaobserwowałem u ludzi których nam zdecydowanie większą sympatię do Petru. A ten wasz żenujący, oparty głównie na plotkach i pomówieniach hejt, paradoksalnie przynosi N. popularność :D
@sezonowiec1: Tak i są to głównie, w przypadku pisu zdewociali emeryci a króla gimbo-fanatycy xD Zdecydowana większość normalnych ludzi jest wtedy w pracy. Do tego dochodzi podatność na tego typu show. Im prymitywniejszy elektorat tym większa chęć w nim udziału... Dokładnie jak na wiejskim festynie...
@sezonowiec1: nie zauważyłem żeby rosło albo chociaż "rosło". Jest stała grupka trolli która dla zasady zawsze ustawia się w opozycji do głównej linii wykopu i to oni są najbardziej aktywni.

jest tego ZNACZNIE więcej..

daj więcej przykładów