Wpis z mikrobloga

Dobra Mireczki, czas na serio wziąć się za mieszanie własnych liquidów. Jako, że jutro oczekuję przypływu gotówki, to kompletuje swoje zamówienie na e-dymie. Jestem kompletnie zielona w temacie mieszania, ale zabieram się za to chyba od pół roku... Mam takie 3 pytania:
1. Która wiśnia najlepsza z tych dostępnych na e-dymie? Najlepiej jakby była podobna do tej z p1/liqueen, bo obiecałam kumplowi, że coś mu ukręcę jak tylko zacznę, potrzebuję królika doświadczalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Jakie aromaty do wapowania solo? Na razie napaliłam się na kaktusa, bo ten z p1 jest przegenialny (i może coś podobnego mi wyjdzie), mountain dew - bo zachwalany wszędzie. Co dalej? Lubię owocówki, może marakuja? Albo mango? Czarna herbata - któraś wychodzi podobnie do tej z liqueen?
3. Na pierwszy ogień planuję kupić bazę (na oku mam tą w promocji z optimum), a dopiero później kupowanie wszystkiego osobno. Dobry pomysł?

#epapieros #epapierosy
  • 50
2. Mi z polecanych przez mireczki bardzo smakują jagody acai i gruszka od tpa, arbuz tak średnio bym powiedział i kiedyś mocno chwalona earl grey też tak sobie. Smaki to jednak subiektywne odczucia.
@MoralneSalto:
legenda:
* - kup teraz
** - można kupić pózniej jak Ci się zabawa spodoba

jaki masz sprzęt? od tego zależy jaka baza będzie dla Ciebie lepsza (do owocowych daje się mniej gliceryny - ale w zależniści od parownika)
do tego jednorazowe koszty:
* strzykawka 1ml (**5ml lub 20ml można dokupić pózniej) chyba, że chcesz się licytować na krople ( ͡° ʖ̯ ͡°)
* igła (niezastąpiona
@kici666: buteleczki już odkładam od 3 miesięcy :) mam też te 20ml z p1, więc jak mi coś zasmakuje, to będą w sam raz na większą ilość plus zamówię z 3 szklane. Z tymi strzykawkami to pani z "mojej" apteki wie, że tylko po to tam przychodzę :D W domu mam cały arsenał od zabaw z perfumami, nawet insulinówki, ale przez to chyba aromat nie przejdzie, bo będzie za gęsty (
@MoralneSalto: wisnia na pewno nie z inawery... mam do oddania za free 9ml tego aromatu :) kaktus z inawery jest bardzo dobry, ale... nie smakuje jak kaktus. Najlepszy kaktus to liquidy Pink Fury, smakuje jak sok tymbark kaktusowy, swietne sa. Ale najlepsza to jest gruszka z inawery. Smak jakby gryzc pyszna, soczysta gruszke. Genialna! :) dobre sa jeszcze mango, poziomka, dwa jablka.
@MoralneSalto: 20 ml z p1 są bardzo poręczne, bo są dość miekkie i elastyczne, żeby ścisnąć a zarazem dość wytrzymałe - sam mam jeszcze dwie, które się zachowały ;-)
ps. pamiętaj, żeby przepłukać też koreczki
powodzenia
@maciejaszek: chcesz powiedzieć, że vapowałeś czyste PG/VG + nikotyne i nie odstawiłęś tego :-D?
@collector: a masz porównanie do tego kaktusa z p1? on też jest taki jak sok z tymbarka, właśnie czegoś takiego szukam. Gruszka zamówiona, nad mango się zastanawiam jak na razie. Nie chce przesadzać z ilością aromatów, a lista rośnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kici666: o, o koreczkach bym nie pomyślała :D
@kici666: nie rozumiem pytania. Jesli chodzi Ci o to ze chmurzylem taka mieszankę to przecież jest to samo co w innych liquidach tylko bez aromatu. A są plusy. Wiesz co chmurzysz, sam regulujesz chmurę. A odstawilem niedawno, wczesniej nie chciałem. Nałóg to nałóg. Nie uzywalem tego nigdy dla smaku tylko dla uzależnienia od nikotyny i kopa w gardło: )