Wpis z mikrobloga

@Breados: Sorki za cisze, bylem w drodze do pracy. Z tego co widzialem ta karta obsluguje chyba nie w pelni enke bo to draft 2.0, wersja rozwojowa. Mysle ze moze byc to jej wina. Jednak wez pod uwage sile sygnalu, zaklocenia, interferencje.
@Przemasu: Na lapku hp zakupionym tego roku down/up identyczny, więc obstawiałbym router mimo wszystko, naczytałem się już że 2.4GHz nawet w N jest podatne na obniżanie wartości. Sterowniki routera, czy karty? "Zapomnieć sieć w systemie", mógłbyś klarowniej, bo ja w obsłudze sieci zawsze leżyłem :p
@Breados: Czy sterownik jest dedykowany, od producenta - czy sam je instalowales? Zapominanie sieci - sorki to sie tak w androidzie. Wchodzisz w centrum sieci - zarzadzaj sieciami bezprzewodowymi i na swojej sieci daj usun
@Breados: Jak masz telefon z androidem sciagnij Wifi Analyzer i zobacz takze ktory kanal wifi bedzie najlepszy, bo mozliwe jest ze cie sasiad czyms zakloca albo jest tlok na czestotliwosci. Nawet glupia mikrofalowka moze siac i zaklocac
@Przemasu: Z tym zakłócaniem na pewno coś na rzeczy, bo mieszkanie w akademiku się znajduje, mikrofalę mam zresztą nawet w pokoju :p Sterowniki ściągałem ze strony acera, raczej dedykowane.
@Przemasu: Właśnie sprawdziłem i od pierwszego do czternastego kanału jest taki natłok użytkowników tych frekwencji, że jedynym wyjściem będzie chyba zakup routera 5GHz...
@Breados: Tez tak mysle i to moze byc zrodlo problemu. Jak wroce z pracy to poszukam jakiegos routera, ale problem bedzie bo na 150% karta wbudowana nie pracuje na piatce, ale jeszcze sprawdze