Wpis z mikrobloga

@Dutch: Żenujący ten ciastek. Kurde, jak już miałbym możliwość zadać pytanie, to zadałbym jakieś wymagające merytorycznej odpowiedzi, a nie "a te plakaty to za co kupił, e?"
To raczej autooranie się przez tego przygłupa.
  • Odpowiedz
@ufo99:

Kurde, jak już miałbym możliwość zadać pytanie, to zadałbym jakieś wymagające merytorycznej odpowiedzi, a nie "a te plakaty to za co kupił, e?"

Pytanie pytaniem, ponoć nie ma głupich, ale żenadłem z demagogii:

"a może by tak zamiast kupować billboard dać to polskiej rodzinie?!"
  • Odpowiedz
@Dutch: Swetru ma niestety ten problem ze jego charyzma jest na poziomie gówna, niestety gość jest zupełnie nieautentyczny. Widac ze sie wyrabia ale nic z tego nie bedzie, jedyna szansa to wejscie do Sejmu uratowanie sie tam i powolna budowa silnej partii za pieniadze podatników i korzystania na potknięciach PiS
  • Odpowiedz
@erbo:

Polityk przyznający się do błędu to zaoranie.

Nie zgodzę się cumplu, polityk w odpowiedni sposób (słowo klucz odpowiedni) przyznający się do błędu może nawet zyskać sympatię wyborców i punkty sondażowe - jak choćby Clinton. Albo leszke - przyznał się, że podpisywał, a ile plusów zgarnia ;)
  • Odpowiedz
@Dutch:
- skłamał że nie namawiał na kretyty frankowe - a namawiał
- skłamał z microfinansowaniem, bo miał kasę i plakaty zanim uruchomili ten crowdfunding, bo po prostu sprzedał miejsca na jedynkach za 30k PLN

Sorry ale skoro kłamstwa to zaoranie... to każdy potrafi tak orać xD
  • Odpowiedz
@Dutch: sciemniasz jutro nie mam majzy zaczynam relą
oj @Dutch przyznaj się że Ci nie siadło
każdy popełnia błędy czyz nie? chyba się z tym zgadzasz?
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ:

Swetru ma niestety ten problem ze jego charyzma jest na poziomie gówna

W tym sęk, też mi się tak wydawało, a tu dał radę. To nie była konwencja NPLu ze znajomymi twarzami, tylko obca miejscówka, za plecami tłum skandujący "Petru #!$%@?ć" (czy jak to szło), a z przodu napalony kukizowiec walący we frankowy bęben. Nawet jeśli to wyuczone i nieautentyczne, to i tak props ;)
  • Odpowiedz