Wpis z mikrobloga

@nieporzadek:
@ruszka: to wy się podniecajcie jajkiem smazonym na oleju, zmielonymi ziemniorami usmazonymi na oleju, wstrętnymi kiełbaskami i przeraźliwie słonym boczkiem. Wszystko kupione najtaniej jak się da plus puszka fasoli za 18 pensow. Ohyda w smaku
@muchabzz:

to wy się podniecajcie jajkiem smazonym na oleju, zmielonymi ziemniorami usmazonymi na oleju, wstrętnymi kiełbaskami i przeraźliwie słonym boczkiem. Wszystko kupione najtaniej jak się da plus puszka fasoli za 18 pensow. Ohyda w smaku


Powiem ci w tajemnicy, że nie wszyscy muszą lubieć to samo, ale jak już generalizujemy, to ja się przyłącze - jak narzekasz na tłuszcz i smak takiego śniadania, to jesteś ciota, a nie facet.
@ruszka: Waga nic do miażdżycy nie ma. Można ważyć 50kg i być zalanym tłuszczem bardziej niż ktoś kto waży 80, a przy okazji mieć miażdżycę i inne choroby spowodowane złą dietą.
@ruszka: w tajemnicy ci odpowiem że wyrażam swoje zdanie. A na tłuszcz nie narzekam. Natomiast na jego nadmiar oraz złe dobranie już tak. Angole w swojej kuchni mają od lat to samo żarcie dla biedaków. Kiedyś to żarcie miało sens bo było wysokoenergetyczne i taka była jego rola. Stąd fiszendczips , ziemnior polany fasolą (swoją drogą padlem z wrażenia jak zobaczyłem to danie za 7 funtów w jakiejś galerii handlowej. Ziemniak
w tajemnicy ci odpowiem że wyrażam swoje zdanie.


"Angielskie śniadanie to kupa" - nie wiem gdzie się wychowałes, jeżeli wg. ciebie to jest wyrażenie opinii.

@muchabzz:
@ruszka: więc napiszę ci inaczej. Moim zdaniem śniadanie które kolegom tak bardzo smakuje to syf smakowy. Zrszta czego się spodziewać po zarciu którego składniki zmieszczą się w funcie? I nie chodzi mi o to ze ma być drogo. To jest po prostu najgorsze możliwe żarcie. Najtańsze. Taki mcdonald tylko w innej formie.
Z angielskich śniadań to jedynie scones jeszcze jakoś ujdzie. W ogóle angielska kuchnia to porażka. Pokaz mi w Rzymie
wstrętnymi kiełbaskami i przeraźliwie słonym boczkiem. Wszystko kupione najtaniej jak się da plus puszka fasoli za 18 pensow. Ohyda w smaku


@muchabzz: Powiem ci w tajemnicy ze czasami mozna doplacic i kupic cos lepszej jakosci. Kupowac mniej ale lepszego... Polecam ten styl zycia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Taco_Polaco: może dałbym się namówić ale znaleźć taką knajpe to orka na ugorze. Po paru próbach dałem sobie spokój. Szkoda kasy na szukanie. A nawet jeśli bym miał znaleźć to i tak nie warto bo kulinarnie jest dużo więcej ciekawszych potraw niż angielskie
@muchabzz: są gusta i guściki. mnie zawsze śmieszą osoby, które tak zachwalają angielskie śniadania, że de best i w ogóle. ale jak w Polsce mieszkali to im #!$%@? jajka na boczku nie podchodziły xD a ta fasolka rzeczywiście popularna, ale lekką ręką zamieniłbym ją na polski chleb, taki cieplutki, okrągły, z dobrze zapieczoną skórką, znacie ten typ, nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)