Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
koniec żartów, robię firmowe #rozdajo. To nie jakieś zielone konto firmowe. Ja tu prawilnie, prawie 8 lat jestem już z Wami, robiłem nawet AMA swego czasu. Do rozdania mam 3 etui antykradzieżowe na karty z Paypass/Paywave. Ponadto za każde 100 plusów do puli trafiają kolejne 3 etui. Dlaczego są fajne?
* Bo chronią karty przed odczytem
* Bo można oddzielić kilka kart w portfelu (np. by używać karty miejskiej bez wyjmowania z portfela)
* Bo można tam zmieścić 2-3 karty, bilet, banknot i mieć mirkoportfel na wieczorne eskapady
Wysyłka na mój koszt, Pocztą Polską.

AMA dotyczyło inteligentnych domów. Chwaliłem się Wam, że pracuję nad książką. I oto jest! #chwalesie! Wersję elektroniczną książki zdecydowałem się dystrybuować zupełnie bezpłatnie. Jest drugie #rozdajo tego wpisu. Do pobierania wykorzystałem mechanizm newslettera. Od razu po pobraniu możesz się z niego wypisać, nie obrażę się. Ale jeśli szczególnie Ci nie po drodze wpisywanie się tam - wyślij mi PW. E-booka możecie pobrać tutaj:

Darmowa książka o inteligentnych domach

Jeśli wyda Wam się ciekawy, rozważcie kliknięcie "Wykop".

Jest jeszcze trzecie #rozdajo o wartości 400 zł, ale tylko dla plusujących pierwszy komentarz! Zanim zaplusujesz, przeczytaj, czy w ogóle Ci się przyda! Propozycja tylko dla obecnie budujących/remontujących dom albo mieszkanie. Rozlosuję czterogodzinne konsultacje technologiczne (na żywo lub przez skype). Nie namawiam do automatyki domu, pomagam w projekcie okablowania, doborze rozwiązań technologicznych w domu, doborze osprzętu naściennego, multimedialnego itd.

Losowanie przez mirkorandom jutro, późnym wieczorem. Zielonki - sorry, nie tym razem.
Pobierz Szloch - Cześć Mirki, 
koniec żartów, robię firmowe #rozdajo. To nie jakieś zielone ...
źródło: comment_kt9rjKtXAq8zg1NiplULoYcVn9qvbkTG.jpg
  • 58