Wpis z mikrobloga

Spójrzmy też na to z pozytywnej strony, problem uchodźców zapoczątkował coming-outy paranoików z silnym poczuciem zagrożenia spowodowanym defektem urojeniowym. Można zrewidować wiele znajomości.

ile mogę powtarzać to jest WOJNA a nie zadna imigracja to nie są uchodzcy to są żołnierze islamu w przebraniu bo wiara pozwala im kłamać oszukiwać w jej imieniu islam wypowiedział nam wojne a my nie możemy spokojnie stać i patrzec na niszczenie naszej kultury wiary naszej rasy musimy stanąć do walki nawet wbrew prawu w danym kraju to jest walka w imię naszej wolności wyznania naszych rodzin krajów


Totalny kaftan i ma ponad 700 lajków.

a kto ich tam wie co oni za jedni dla mnie ciapate i koniec, a ją jeszcze do polityki wkręcili zaraz będziemy mieli samych murzynów i muzułmanów w tym naszym sejmie

Polacy to nie Niemiaszki , Duńczycy , Szwedzi , czy Angole. Polak nie da sobie w mordę pluć , i nie nastawi drugiego policzka. My Polacy się nie poddamy!!!!!


Matko....
#neuropa #psychoprawica
  • 7
@Epoche: same obawy uzasadnione jakoś są okej, ale niektórzy to mocno mają nasrane we łbie.
w pracy już odsiałem z rozmów jednego typa, wszytko było okej ale przy temacie zaczął wprost mówić Polska dla Polaków. xD
#!$%@?ć
i tak dalej.
@Epoche: mam pytania.
1.Jak się odniesiesz do tego, że 85% uchodźców to faceci w wieku poborowym
2 . Jak nazwiesz tych samych mężczyzn, którzy zostawili swoje żony, kobiety i dzieci w kraju ogarniętym wojną? Dla mnie to tchórze.

Małe podsumowanie. Gdyby walczyli o swoją ojczyznę, tak samo jak walczą na granicach na Węgrzech czy Chorwacji, nie było by żadnego problemu masowej imigracji. To kawał leni, liczących na łatwe życie w Europie.
@lennyface:

same obawy uzasadnione jakoś są okej

"Uzasadnione obawy" lezą ponad 13,7miliarda lat świetlnych od "stanu wojny" w jakiej jesteśmy z żołnierzami islamu którzy są uchodźcami którzy już na naszych oczach niszczą naszą kulturę wiarę i rasę.
@SquashPL: Ostatnio było 70%, dziś już jest 85%?

Gdyby walczyli o swoją ojczyznę

Po której stronie mają walczyć? Radykalnych islamistów, władzy totalitarnej popieranej przez Rosję, opozycje wspieraną przez USA, a może z Kurdami? Mają walczyć bo wykopek siedzący w bezpiecznym polskim mieszkaniu wymaga od nich że mają ryzykować życiem i się bić.

zostawili swoje żony, kobiety i dzieci

Którzy zostawili żony i dzieci? Jaki procent z tych meżczyzn jest żonatych i
@Epoche: O ja #!$%@?. Ryzykować życiem. To co - Polacy w trakcie wojny nie ryzykowali? Podczas powstania? Jakoś potrafili się zorganizować, w imię wolnej ojczyzny. Gdyby tylko chcieli, zrobili by to samo, tworząc jakiś ruch oporu.

Czyli co, kobiety w tamtych rejonach są tak mądre, że nie chcą gówno robiących facetów za mężów? Skąd masz te statystyki? To bardzo ciekawe.

Co do tych 85, pisałem z pamięci.
@SquashPL: Co widzisz dziwnego w tym że ludzie nie chcą umierać ani za fanatyzm religijny ani za interesy Rosyjskie ani za interesy USA?
Napaść Niemiec na Polske w 39 porównujesz z wojną domową?

Czyli co, kobiety w tamtych rejonach są tak mądre, że nie chcą gówno robiących facetów za mężów? Skąd masz te statystyki? To bardzo ciekawe.

To ja Ciebie pytam o statystyki że wiesz że to są żonaci i posiadający