Wpis z mikrobloga

#bieganie #sluchawki
Szukam słuchawek do biegania/fitnessu/siłowni. Ktoś mógłby polecić jakieś słuchafony do 150zł? Wstępnie mam na oku Koss Porta Pro. Ktoś ich używa i może polecić?

Uprzedzając odpowiedzi: KSC75 miałem, nie polecam; raczej odpadają dokanałówki ze względu na obijanie kabla.
  • 10
@pepedros: nie ma takiego problemu. idealnie leżą w uszach (mozna ustawiac wielkosc), dzwiek super, mozesz sterowac glosnoscia i przewijac piosenki, wersja G jest dla android, jest tez dla iphona. sluchawki mozna (i nalezy) plukac pod woda, bo osadzajaca sie sol z potu moze je uszkadzac po dluzszym czasie. ja mam je juz rok i dzialaja idealnie
@pepedros: KPP używam, polecam, ale swoje wady mają: wada ogólna, potrafi polecieć kabel przy jack'u, a biegowo, to gąbki przy skroniach nasiąkają okrutnie potem (te przy uszach w mniejszym stopniu). Na plus przyzwoity dźwięk przy dobrej cenie + gwarancja. KSC75 też miałem, również nie polecam, ale tak mi się wydaje, że i w jednych i w drugich jest ten sam przetwornik, zmienia się jednak kwestia dociśnięcia do ucha.
@villain: Mówisz że to lepsze rozwiązanie niż typowa pętla na małżowinę ucha? Do dostania w w PL i jeżeli tak, to jakie koszty?

@pepedros:
Ja biegałem w takich - http://www.mediamarkt.pl/wroclaw-pl-dominikanski/sluchawki-arkas-xx-y-winner-bt-h06-zielony,id-955602 ale po pół roku się #!$%@?ły. Zajebiste jest, że wrzucam telefon gdzieś głębiej, a słuchawki niezależnie sobie układam i nie ma wiecznego problemu z kablem. Fajnie, że maja też montowane symboliczne pętelki na uszy - zawsze to minimalnie pomaga.
Wadą
@pepedros: SENNHEISER OCX 685i mam i polecam. Trzymają się już 2 lata. Jeżeli masz iphona/ipoda to na kablu masz pilot gdzie możesz stopować muzyke/przewijać/podgłaszać itd. Mimo że są na kablu to mi to nie przeszkadza. No i jakość dźwięku jest na wysokim poziomie a dodatkowo jeżeli mocno je wciśniesz to izolują hałas. Przy bieganiu trzeba uważać :D