Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tl;dr


Wczoraj bałem się jak ateista przed chrztem, gdy stwierdziłem, że jednak rada @R2_D2 jest słuszna i należy ją zastosować. 100 ml tequilli z Lidla dało radę, aczkolwiek w autobusie myślałem, że jak mnie jeszcze bardziej zamuli to będzie kiepsko. Na szczęście nic się nie stało i dotarłem na miejsce dość wyluzowany, lecz nie pijany.

Pod knajpą czekała Sandra z Marzeną. Po przywitaniu się i wymianie kilku zdań Sandra powiedziała, że musi lecieć i zostawia Marzenę więc abym się opiekował bo ona musi lecieć coś załatwić (kto wie, może kolejnego klienta) ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wygląd? Podoba mi się bardziej niż Sandra ponieważ jest niższa, szczuplejsza i bardziej dziewczęca, aczkolwiek ma w sobie sporo kobiecości co mnie kręci ( ͡º ͜ʖ͡º)

Weszliśmy do środka, zamówili jedzenie i sobie gadali. Przy jedzeniu rozmowa toczyła się na różne dziwne nawet tematy jak imigranci itp. Okazało się, że mamy podobne poczucie humory, podobne filmy i muzykę lubimy i ogólnie że jest spoko.
Do tego Marzena jest studentką pielęgniarstwa jednej z warszawskich uczelni i to nawet inteligentną jak na ten kierunek.

Nie ukrywała czym się zajmowała (miesiąc temu miała ostatniego klienta którego obsłużyła ludzikiem - gość miał jakieś problemy więc z zapłaconej godziny 5 minut zabawy było xD ). Wyjawiła mi też dlaczego zajęła się fachem kurtyzany i jest to dość sensowny powód.

Po tym jak dokończyliśmy wino, odprowadziłem ją na przystanek, gdzie obdarzyła mnie jednym z najprzyjemniejszych momentów ostatnich lat i tak się pożegnaliśmy.

Dziś wymieniliśmy kilka wiadomości SMS i pewnie w tym tygodniu się spotkamy ponownie.


#tfwnogf #wygryw #feels #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #przegryw
  • 105
  • Odpowiedz
Każdy, nawet prostytutka jest człowiekiem i ma prawo do miłości


@Nieskalany_Mysleniem: xD

Ale tak z ciekawości, nie będzie Ci się zbierało na wymioty, gdy będziesz jej robił minetkę wiedząc, że było tam więcej penisów niż bakterii w toalecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz