Wpis z mikrobloga

@ThePolsky:
Wiec zaczyna sie noc, patrze i widze ladna, usmiechajaca sie w moja strone dziewczyne, puszczam jej oczko usmiecham sie i wracam do pracy. Wiecie, tak jak to trzeba do ladnych pan, zeby bylo im milo. Czas mija, ona z kazda godzina coraz bardziej #!$%@?. W pewnym momencie ledwo stoi na nogach, na szczescie przykelila sie do jakiegos typa ustami ( przyssawka :D ), a on tez ja utrzymuje w pionie, podpierajc jej dosc zgrabna dupe rekoma. Mija troche czasu, a ona gdzies zniknela, typek zostal sam. Mija wiecej czasu, pojawia sie i zguba - w ramionach innego pana, slina cieknie po nich, bo tak sa #!$%@? ze nie trafiaja w swoje usta. Koncowka nocy, typiara sie wywraca, ochrona ja wyprowadza. Wraz z nia wychodzi jakis trzeci typ, obejmuje ja i znikaja. Grubo jak jej (dobre) udo.
#!$%@?, czuje ze polubie moja nowa prace. #ksiezniczki #damy21wieku ##!$%@? #elitarnyklub #irelandia #emigracja #bekazpodludzi #patologiazewsi #alkozawszespoko #narkotykizawszespoko nie czytalem kontraktu nie wiem czy mi wolno o tym pisac wiec nie taguje nazwy klubu