Wpis z mikrobloga

@leobenos jeśli chcesz mocnego bassu polecam wcześniejszy kawałek, Awoken God, na pewno Cię usatysfakcjonuje :D. Tutaj musiałem ściąć ponad połowę natężenie stopy bo mocno przykrywała warstwę muzyczną :)
@ludi889: Ładna nutka Ci wyszła :)

Też się zastanawiałem, czy coś nie zrobić, tylko czy można skorzystać z innych sampli/innych wiedźmińskich utworów. W regulaminie nie znalazłem o tym informacji.

Mam koncept, ale wymaga on m.in. "Old Manor Kaer Morhen thme" z Wiedźmina 1, bo te 30 sampli co dali średnio mnie zadowala, bo na ten koncept maksymalnie 8-10 się nada.

Swoją drogą myślałem, aby wziąć w nim udział "dla konkurencji" i
@Atexor Dziękuję za miłe słowa! :) bierz udział, czemu nie. Jeśli tylko się interesujesz tematem to trochę praktyki nigdy nie zaszkodzi. Jestem prawie pewny znając politykę redów, że nie robiliby o to jakiś szczególnych problemów. Jak coś ułożysz to wołaj :D
@ludi889: Ostatnio x-kom na facebooku zorganizował konkurs na nucenie/śpiewanie nutki z ulubionej gry i właśnie chciałem zrobić "Old Manor Kaer Morhen theme", jednak chciałem to zrobić na X głosów (sam modulować własny oraz programikiem w sterowniku do karty dźwiękowej), aby uzyskać taki efekt 1:25
https://www.youtube.com/watch?v=wr-buV4tYOA

Szkoda tylko, że to była seria "szybkich konkursów" jednodniowych, a mi przygotowania zajęłyby 2 dni na dobrych wiatrach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Atexor jeśli chciałeś zrobić to na żywca, bez przerabiania głosu żadnym efektem, to rzeczywiście byłoby sporo roboty z osiągnięciem dobrego efektu. W moim wypadku byłaby to kwestia nałożenia 2 efektów, więc mam o wiele prościej, chociaż to i tak chyba niedopowiedzenie :). Ja siedzę czysto w obróbce audio, szczytem moich zdolności video są rzeczy pokroju załączonych do utworu :D. To o czym mówisz to mocno typowo pod Orchestral. Sam się mega jaram
@ludi889: No byłby problem, niestety. Sam wokałem nie grzeszę, ale jakbym połączył z kilka pojedynczych "eeeee" i "yyyyyyu" to mogłoby coś wyjść :D

Muzyka epic/trailer/orchestral/movie to mój ulubiony gatunek ;)

A co do PS'a - dlatego rzadko z piwnicy wychodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atexor Angel Among Demons to już praktycznie klasyk od Instrumental Core'a. I może Ci się kojarzyć bo często robi remixy Two Steeps From Hell. Bardzo podobne klimaty, tylko nieco więcej elektroniki do tego, a dla mnie to niesamowicie miodne połączenie :D. Dobra. Tymczasem to ja lecę spać. Jakby coś to podbij na PW jakbyś potrzebował pomocy z dźwiękiem :)
@ludi889: remixów 2STH rzadziej słucham, prędzej covery (zwłaszcza piano, mam do nich słabość). Ten gość to takie orchestral z nutą celdweller (pendulum?), szczyptą techno i deadmaus5.

O kurde, odpaliłem sobie ten Angel Among. Znam to :D! Od razu po 1:30. Też lecę spać, i tak już za późno Wiedźminię :P

Gra się sama nie przejdzie. Dobranoc i dzięki :)
@ludi889: cały czas powtarza się eeee tytutytu tytu eeee tytutytu tytu itd.

Jak teraz prze klikałem to widzę, że pod koniec wiele się nie zmienia.

Po takim czasie jak wyciszyłem to odczułem ulgę. Kwestia indywidualna. Jeden woli ziemniaki, drugi kartofle ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Czarny_Klakier o nie nie, w drugiej części nie wchodzi sampel w połowie :D. Nie no żartuje. To tak miało być, kawałek bez miliona przejść żeby się skupić na tej (imo) genialnej linii melodycznej :D. Dynamiczne przejścia raczej by się nie nadawały szczególnie jeśli miałbym zachować w miarę stylistykę. Może ewentualnie inne kawałki z kanału by podeszły :D. Tak czy inaczej dziękuję za opinię :)