Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej wpieniają mnie Polscy sprzedawcy. Na każdym kroku szkalują Fasttecha, Gearbest, że #!$%@?, że nie autentyki, że kij w dupie przy długi. Że jak na FT ma dopisek "Autentic" to na pewno #!$%@?. A sami w swoim sklepie oferują tą samą chińszczyznę. I tutaj, zero przytyku do e-dymu, bo oni raczej nie zaopatrują się na tych stronach. Największy przytyk do lokalnych małych sklepów, jak te wszystkie w Poznaniu. Już nigdy nie odwiedzę, żadnego z nich, nawet po pieprzony drut. A co najgorsze, spróbuj wyprowadzić takiego z błędu, no nie idzie. Będzie się upierał przy swoim jak wół. Z kolei nie dziwię im się, jak z tego żyją, a chiny kradną im dość spory kawałek tortu.

BTW. Te całe grupy. To już w ogóle dno. Właściciel sklepu jest adminiem. Dzisiaj jeden z użytkowników mu się postawił. Więc ten stwierdził, że jest nie pełnoletni więc ban(+), ale przed robieniem z nim interesów nie miał żadnego oporu. Wtedy wiek nie grał żadnej roli. Także ten, opuszczam te ścierwowate grupy i polecam to każdemu, w innym przypadku onkologia.

#epapieros #epapierosy trochę #gorzkiezale
  • 4
@GaHee: mam kilka Authenticów z ft i niespecjalnie na nie narzekam, wygaje mi się, że to próba wmawiania klienteli, że towar od Chińczyka jest to chiński bubel a ten sam kupiony od Polaka (często o wiele drożej) jest już lepszej jakości i wart swojej ceny
@GaHee: luzik. wczoraj bylem swiadkiem, jak w sklepie obsluga jechala po konkurencji, ze "klony sprzedajo, bandyci". u siebie mieli zero autentykow, z akusow tylko awt i efesty... nastepne zakupy tylko online, bo zakupy live zaczynaja przypominac przygode z trawnikiem - postepujaca degeneracja.
@vgf_: Mam nadzieje, że się to ustatkuję. Poza tym co polskie sklepy oferują więcej od FT. Gwarancja na Fasttechu działa sprawie, a tamtejsi sprzedawcy są bardziej ludzcy od naszych(moja paczka zaginęła na poczcie, a i tak IPV zostanie mi zwrócone). IMO, nie wiem czy taki dobrze wyposażony, wyspecjalizowany sklep e-DIY nie miałby większych obrotów niż miastowy sklep ze wszystkim do e-papierosów. I takiego sklepu najbardziej mi brakuje. :/ Trochę pod koniec