Wpis z mikrobloga

@Nieskalany_Mysleniem: #!$%@?, ludzie, serio.... Jesteśmy efektem ewolucji, żebyś Ty mógł żyć, Twój ojciec musiał znaleźć sobie kobietę i ją zapłodnić. Żeby on mógł żyć, Twój dziadek musiał znaleźć sobie kobietę i ją zapłodnić. Z kolei żeby on mógł żyć, Twój pradziadek musiał znaleźć sobie kobietę i ją zapłodnić. I tak dalej, i tak dalej... Każdy z nich potrafił sobie poradzić, każdy - licząc miliony lat do tyłu, potrafił to zrobić, zdobyć
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: Nie wiem czy jesteś w temacie, a jeżeli nie to masz tl;dr: On zapłacił dziwce za spacer i teraz jest umówiony z tą dziwką i jej koleżanką (też dziwką) XD

  • Odpowiedz
@Nieskalany_Mysleniem: Złego i dziwnego w tym tyle, że boisz się jakiejś dziewczyny jakby miała Cię pobić czy okraść.

@Ioannes: Jestem w temacie, kojarzę, w sumie z jednej strony to "nie zapędzałbym się z tą ewolucją" (śmiechłem xD) oddaje nieco 'powagę' sytuacji, ale z drugiej strony - mirek zrobił w tym temacie i tak więcej niż 90% stulejek z wypoku, i za to szacun. Ale jak powiedział A to niech i
  • Odpowiedz