Wpis z mikrobloga

@artpop: Oni mają złudne poczucie, że tak żałosne posunięcia w magiczny sposób spowodują, że osoby transpłciowe wyparują. Najlepiej schować tak niewygodny problem i udawać, że nie istnieje - to tylko podkreśla miałkość prezydenta i formacji jaka nim kieruje.
  • Odpowiedz
Ta ustawa zmienia jedynie to, że osoby transpłciowe


@artpop: nie ma takich osób, są jedynie osoby z zaburzeniami świadomości, oraz ta ustawa mogłaby wnieść wiele niesprawiedliwości w waszym sprawiedliwym i dobrym dla każdego systemie
  • Odpowiedz
@artpop: Czytając komentarze dowiedziałem się, jak nieludzcy potrafią być prawacy. Czytałem i nie wierzyłem w to, co widzę. Debilizm, niewiedza, ignorancja, prymitywne uprzedzenia, porównywanie transseksualistów do ścierwa. I to są ci słynni wolnościowcy, by żyło się lepiej? Patologiczni ludzie, brak słów po prostu...
  • Odpowiedz
@artpop: A pod artykułami o uchodźcach to co jest? "Wsadzić ich do gazu, Hitler miał rację, zwierzęta nie ludzie". Nie ma co marnować czasu na głównej. Na mirko w sumie też nie.
  • Odpowiedz
Dawno nie widziałem na wykopie zbioru takich beznadziejnych komentarzy. Ta ustawa zmienia jedynie to, że osoby transpłciowe nie muszą pozywać rodziców do sądu.


@artpop: CZOOOO XD Dzieci pozywają do sądu rodziców z tego powodu ,że od małego ubierali ich zgodnie z tym jaką mieli płeć XD ? Nie wierzę w to co czytam. Przechodzisz samego siebie Arczi...
@janeeyrie: żegnamy ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
Nie wierzę w to co czytam. Przechodzisz samego siebie Arczi...


@ossj: W tym nie ma żadej wiary. W tej ustawie właśnie o to chodziło, aby nie trzeba było pozywać rodziców, przy okazji zmniejszyć biurokrację i koszty pod tym względem.
  • Odpowiedz