Wpis z mikrobloga

@ihaha: Mieć pakę to nie wszystko. Oni wtedy byli na topie w Europie jeżeli chodzi o sukcesy. 2003 - 2007 to był okres ich największej dominacji. W tym czasie:
- 3 razy byli w finale Ligi Mistrzów z czego 2 razy wygrali (do dziś pamiętam tą przegraną z Liverpoolem)
- zdobyli Puchar Interkontynetalny
- zdobyli Klubowe Mistrzostwo Świata
- zdobyli Superpuchar Uefa
- zdobyli Mistrzostwo Włoch, Puchar Włoch i Superpuchar Włoch
  • Odpowiedz
sukcesy. 2003 - 2007 to był okres ich największej dominacji


@maximuss: akurat w 2003/2004 przegrali ćwierćfinał po szalonym dwumeczu z Deportivo (4-1, 0-4), pamiętam bom kibic Depor od 15 lat. Po rewanżu zasnąć z wrażenia nie mogłem :D
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Pisząc 2003 miałem na myśli wygrany finał z Juventusem po rzutach karnych 28 maja 2003.

Co do meczu z Deportivo to też nie mogłem zasnąć, ale z odwrotnego powodu niż ty :)
  • Odpowiedz
@maximuss: juz wtedy to był skład pełen emerytów, w szkole się smielismy ze Ancelotti aby ich trenować musiał zrobić kurs opieki nad starszymi ludźmi. Ale grali faktycznie dobrze
  • Odpowiedz
@maximuss: Pomysleć, że teraz, kilka lat później, aktualny Milan nawet by się na ławę nie załapał. Gracze bez charakteru, mercato jedno gorsze od drugiego, Łysy i Berlu już powinni dawno odejść, jeszcze szemrane interesy z przejęciem przez Azjatów. Smutno
  • Odpowiedz
@maximuss:
Rok 2015. Ludzie dalej twierdzą, że Arsenal gra młodzieżą.
W ostatnim meczu Arsenalu był jeden zawodnik lat 20, jeden 22 i jeden 24. Większość składu blisko 30-tki.
  • Odpowiedz