Wpis z mikrobloga

Była sobie stronka, na której były linki do acestreama do oglądania telewizji w jakości powiedzmy HD (5000kbps+). Sam tam czasami zaglądałem, jak chciałem jakiś mecz obejrzeć. Pamiętam, że tam na dole był taki chat, gdzie ludzie sobie pisali, no i cały czas admin pisał rzeczy w stylu "i am poor man", "donate me", "i have family to support" i żebranie o pieniądze w ogóle. Byłem w stanie to zrozumieć, bo mnóstwo osób robi podobne rzeczy za darmo i uznałem, że być może kiedyś mu coś rzucę na paypalu, jeśli będę miał nadmiar pieniędzy, bo robił naprawdę świetną robotę. Ktoś jednak zapytał go kiedyś, skąd jest, na co admin odpowiedział, że z Chorwacji, ze Splitu. Gość musiał się porządnie zdziwić, kiedy okazało się, że gość, który o to pytał... też stamtąd był. Wtedy zapaliła mi się lampka i pierwsza myśl - no #!$%@? ten admin to musi być Polak :D. Nie mam pojęcia, skąd taka myśl. Zaczął coś pisać ten ktoś po chorwacku, prawdopodobnie pytał o okolice (google translator). Tyle widziałem wtedy. Jakiś czas temu chciałem tam wejść, ale ktoś zgłosił stronę. Udało mi się zapamiętać jednak nazwę fanpejdża na fb. Wchodzę na fb, a tam taki post :).

#bekazpolaczkow #cebulacontent #polakicebulaki #stoppolonizacjiinternetu #stoppolonizacjieuropy
Pobierz cdwdj - Była sobie stronka, na której były linki do acestreama do oglądania telewizji...
źródło: comment_0NOh2I0zfEu1hCsQNO63sdxttD65rsUr.jpg
  • 1