Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #zakupy #rozowepaski

Siema mirkówny, mam pytanko

Chciałbym mojemu #rozowypasek sprezentować depilator elektryczny, ale nie wiem jaki bylby najlepszy w stosunku cena/jakosc. Zajrzalem na strone brauna, ale zdziwilo mnie to ze chca duzo wiecej niz za porzadna golarke do męskiej mordy (500zl za wibrzydełko do nóg nie dam). Dlatego też proszę o polecenie odpowiedniego sprzętu.

Z góry dziękuję
  • 5
@Imbeer: Czy ja wiem ;/ Miałam depilator, ale chyba mam totalnie obniżony próg bólu i mimo nakładek schładzających i innych głupot po prostu nie mogłam go używać. Lepiej sprawdziła się golarka. Fakt, że trzeba używać częściej, ale przynajmniej bez bólu.
Może daj jej voucher na zabieg laserowej depilacji :) Więcej kasy, ale baaardzo długi efekt i nie boli :)
@Imbeer: Nie wiem co jest nie tak ze mną, ale mnie to w ogóle nie boli. I mówię w stu procentach poważnie. Chociaż jak tak myślę, to mam dość mało włosków i są tak cieniutkie, że praktycznie ich nie widać - pewnie dlatego. :)
Co do modelu to raczej nie pomogę, używam od około 10 lat jakiegoś depilatora sygnowanego przez elite models, wątpię że to jeszcze produkują. :P