Wpis z mikrobloga

@jakistamnick: Widzę nie tylko ja mam problemy w tej grze. Ogólnie to przez te korki żałuję że wydałem na to kasę. Sam sposób budowy dróg jest mega uciążliwy to jeszcze ta banda kretynów nie korzysta z większości pasów.
@newerty: U mnie wszystkie korki zniknęły, kiedy zmieniłem chyba wszystkie drogi na jednopasmowe. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z rzeczywistością, ale w grze zadziałało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KikU: też tak próbowałem robić, ale lipa była bo pełno skrzyżowań i to głownie skrzyżowania utrudniały ruch. I wkurza mnie że nie można właśnie bezkolizyjnych skrętów w prawo robić - tylko zawsze tworzą się te pieprzone skrzyżowania.

@newerty: Ronda zamiast dużych skrzyżowań? U mnie było jedno duże rondo na dzień dobry i na do widzenia, do tego z tego co pamiętam droga idąca przez środek
@KikU: Kurde przecież nie zbuduję 2go Kwidzyna gdzie są same ronda :) Poza tym ronda zajmują dużo miejsca i ich budowanie to też wrzód na dupie. Wiem, wiem z workshop'a można pobrać gotowce ale to nie to samo.