Wpis z mikrobloga

@DOgi: Dzisiaj zamówiłem Meizu M2, wcześniej zastanawiałem się nad Doogee Valencia 2 Pro, ale jak poczytałem, że producent ściemniał z baterią i czymś tam jeszcze to zrezygnowałem. Tak samo może być w tym przypadku, bo to przedsprzedaż. Także ja bym szukał czegoś innego albo chwilę poczekał jak pojawią się pierwsze opinie użytkowników.
@I_T_I: potrzebny mi jest do facebooka, messengera, outlooka, gmaila i chrome + paru innych aplikacji. 2GB RAM to minimum w dzisiejszych czasach ;)
Wcale że nie. Ja #!$%@? na starym kazamie 4 truper a różowy na k&m soul z tymi wszystkimi mesengerami i jakieś gierki 3d.
@DOgi: http://www.aliexpress.com/store/118850 kupiłem tutaj, w innych sklepach może ciut taniej, ale oni dają przejściówkę na nasze gniazdka. Sporo osób na forum telchina poleca Meizu (ja do 130 $ szukałem). Jeżeli chodzi o 5.5 " to tak naprawdę z opinii ludzi, które czytałem (mój pierwszy telefon z Chin to będzie i robiłem bardzo solidny rekonesans) to bardzo dobre opinie zbierał albo Meizu M2 Note albo Xiaomi Redmi 2 Note. Po więcej odsyłam