Wpis z mikrobloga

#sluchawki #muzyka
Szukam słuchawek do max 100zl, douszne. Nie muszą mieć super Jakości dźwięku, za to chciałbym aby miały jak najbardziej wytrzymały kabel. Będę używał ich na mieście z przenośnym odtwarzaczem. Może ktoś coś polecić?
  • 9
@D4kai: polecam zapytać na forum mp3store lub napisać do nich chociaż na gg czy zadzwonić, lub jeśli jesteś z większego miasta to udać się do ich punktu i samemu sobie przetestować :) no a przede wszystkim radziłbym dołozyć te 50-80zł co według mnie znacznie poprawi jakość dźwięku jak i samego wykonania.
@dontbang: miałem brainwavz pro alpha. Nie zauważyłem różnicy między nimi a brainwavz alpha. Różnica ceny 60zl. Dźwięk dla mnie taki sam, trwałość też - koło 8 miesięcy. Nie chcę już przepłacać
@D4kai A jakiego odtwarzacza używasz? mp3 za 50zł czy większość dostępnych telefonów nawet z najlepszych słuchawek niczego nie wyciągnie. Mimo wszystko polecam tam spytać, powiedzą Ci szczerze co jak gra, i czy ktoś oddaje to na gwarancje co chwila czy praktycznie się nie psuje. No a kupować nikt Ci tam nie każe, powodzonka.
@D4kai: co z tego, to sa dwa rozne rodzaje sluchawek, przez takich jak ty jest burdel np. na allegro w kategoriach nie da sie przegladac dousznych bo 90% w kategorii to doki kurva

A ja wcale dokow nie lubie