Wpis z mikrobloga

  • 7
Mireczki, takie cebulowe pytanie trochę ale macie polecić sluchawki do 100-120zł takie które będę w stanie nabyć w jakimś markecie większy, w niedzielę? Obecnie wygrywają Creative Fatality za 119zł.

#cebuladeals #sluchawki #gry
  • 40
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@schreder: dziękuje za radę, szkoda że nikt nie czytał chyba konwersacji bo w trakcie pisalem że to pod pada od ps4 nie pod PC, więc 2 wejścia odpadają, zostanę przy Fatalitkach zatem.
  • Odpowiedz
@vanot: Rób jak uważasz ale nigdy nie kupuj mikrofonu od Zalmana. Gowno straszne, nie dało sie tego ustawić tak by było mnie słychać. Nie rozumiem czemu idioci w internetach to polecają. Zapewne dlatego ze naczytali sie innych idiotów. A fatalki sa świetne. Miałem kiedys ale sie popsuły.
  • Odpowiedz
nie dało sie tego ustawić tak by było mnie słychać


@Pathlogan: Mam ten mikrofon od roku i nigdy nie miałem jakiegokolwiek problemu z ustawieniem go, często leży dosyć daleko ode mnie i nikt nigdy nie narzekał, że źle mnie słychać, bądź, że trzeszczę albo cokolwiek innego.

A Fatality to największe gówno na świecie. Tragiczny dźwięk, najgorsze na świecie gąbki, w CSie lepiej sprawdzały mi się słuchawki douszne za 5zł niż
  • Odpowiedz
@vanot: @Lm_Niebieski: ja mam creative tactic alpha 3d. Prawdopodobnie sa w nich te same glosniki co w CAL! i gram z adapterem hama na ps4 z powodzeniem. Za taka kase swietnie sluchawki, ktore sprawdzaja sie z pc i ps4 swietnie do gier i do rozmow jak i do filmow
  • Odpowiedz
creative tactic alpha 3d


@desygnat: czyli warto by zwrócić te creative'y i dopłacić do Twoich? Dalem za Fatalitki 120zł a widzę, że Twoje są dostępne za 135zł.
  • Odpowiedz
@vanot: adapter mozesz kupic jakikolwiek, ale te tansze podobno negatywnie wplywaja na jakosc dzwieku. W zestawie do tactic 3d jest tez mini karta dzwiekowa na usb, ktora rowniez dziala z ps4 i w sumie adaptera nie potrzeba, ale trzeba byc dosc blisko konsoli. Sama karta na usb jest dosc ciekawa w polaczeniu z pc. Nie pamietam jak ona wspolpracuje z ps4, ale dzwiek i glos z mikrofonu byl, ale ja
  • Odpowiedz
@desygnat: też wolałbym zostać przy "standardowym" rozwiązaniu z przejściówką, w sumie testuję teraz te Fatalitki i chyba jednak one mi wystarczą, skoro HD201 były dla mnie zadowalające przez 3lata słuchania, oglądania filmów, grania w gry to Fatalitki też dadzą rady :)
  • Odpowiedz
@vanot: bierz superluxy. Najlepsze do 150 pozniej jest uz CAL. Co do luxow mam porownanie z najrozniejszymi sluchawkami do 200 wlacznie z tymi dla graczy i deklasuja wszystkir. Kupisz i podziekujesz kazdemu kto Ci je polecil.
  • Odpowiedz
@vanot: no i sluszny wybor:) ja mam sentyment do sprzetu creative i logitech i co bym nie wzial jestem zadowolony. Na pewno lepsze to od no namow, pewnie gorsze od sluchawek muzycznych, ale jest wbudowany mikrofon, a to bardzo przydatne :D
  • Odpowiedz
creative tactic alpha 3d


@vanot: jak kupisz te lub inne to napisz co o nich myślisz bo też planuje zakup słuchawek (teraz mam fatality i mi się kabel psuje, ale ogólnie dobre były i wygodne)
  • Odpowiedz
Fatal1ty są bardzo popularne, jakość dobra/średnia, ale na pewno lepsza niż słuchawek za 5 zł z Lidla. Nie cisną w uszy. Dziwi mnie, że kilka lat temu kupiłem je za ok. 80-90 zł (z przesyłką) na Allegro, a teraz cena nie spadła, co więcej - we wszelkich sklepach wszędzie kosztują 120 zł.
  • Odpowiedz