Wpis z mikrobloga

Pewnie było, ale wrzucę jeszcze raz. Przy takich okazjach człowiek na nowo uświadamia sobie, co to znaczy mieć prezydenta, który autentycznie wierzy w takie wartości jak Bóg, Honor i Ojczyzna.
I uświadamia sobie ile wszyscy straciliśmy przez ostatnie 5 lat, z takim człowiekiem jak Komorowski na stanowisku prezydenta Polski.

Prezydent Andrzej Duda na pokazie filmu "Pilecki"

#4konserwy #duda #pilecki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Agae: Z tego, że prezydent spotkał się z innym ideowym politykiem? Nie widzę w tym nic, czego prezydent lub ja sam miałbym się wstydzić.
A ty, gdy ówczesny prezydent Komorowski chodził na audiencje do Tuska, pił wódę z ludzkim śmieciem Palikotem albo odbywał ciche spotkania z kontrowersyjnymi politykami rosyjskimi, byłeś dumny?
A tak na marginesie, proponuję rozszerzenie źródeł informacji poza "wiadomości", o których wspomniałeś.
  • Odpowiedz
@Agae: Też jestem przerażony takimi osobami. Naśmiewają się z wyborców PO, nazywając ich lemingami, jednak niczym się od nich nie różnią, są ślepo zapatrzeni w swoich polityków. To właśnie PiS ma najwięcej "lemingów", ludzi tak w nich zapatrzonych, że za krytykę w ich stronę, mogliby cię wręcz zabić. Jak widać, PO nie ma takiego twardego elektoratu, wielu ludzi "odpłynęło" po latach ich kłamstw i kradzieży, PiS nie spadł jeszcze nigdy
  • Odpowiedz
@nasza-premier: Nie wiem dokładnie o co ci chodzi. Miałem na myśli wyborców, a nie jakichkolwiek urzędników. Złodziejskie PO nie ma tak "twardego" elektoratu jak PiS, które od paru lat, nie schodzi poniżej jakiegoś poziomu. Jak widać, lemingów z PO wcale nie jest tak dużo jak tych z PiS. Poza tym, to o czym piszesz, to nie od dziś jest zależne od tego, jaka partia rządzi, czy to w kraju czy
  • Odpowiedz