Wpis z mikrobloga

jest jakaś szansa, że mi anulujo mandat #mpkkrakow #krakow

kupiłem sobie bilet w automacie, wsiadłem do tramwaju i zapomniałem skasować... mam ważną kartę, ale na 2 inne linie
TEORETYCZNIE nie mam szans na anulowanie, ale słyszałem, że czasami przechodzi argumentacja typu:

kupuję karty regularnie od 5 lat, zapomnialem skasować tym razem i zamiast 130zł zapłacę tę opłatę manipulacyjną ?
Udało się wam kiedyś wynegocjować coś na Wawrzyńca?

Nie mogę się pogodzić z tym mandatem, bo ZAWSZE kupuję bilety, kartę regularnie na 2 linie od x lat. Dzisiaj po prostu zapomniałem skasować ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Najśmieszniejsze jest to, że pojechałem specjalnie tramwajem nie po swojej linii żeby zobaczyć nową kładkę na dworcowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
  • Odpowiedz
@sprynek: hym, czy anulują to nie wiem, ale czy tam, gdzie Cię złapali nie jeździ żadna linia, na którą masz bilet, albo choć 1 różnica w trasie jest nie większa niż 1 przystanek?
  • Odpowiedz
@sprynek: Mi się udało. Miałem bilet miesięczny i okazało się, że automat nabił mi dobry miesiąc ale zły rok (w 2014 rok 2015). Kanar pluł się, że sam tak sobie ustawiłem i to mój problem, ale ostatecznie mandat anulowano (za 10zł).
  • Odpowiedz
Nie mogę się pogodzić z tym mandatem, bo ZAWSZE kupuję bilety, kartę regularnie na 2 linie od x lat. Dzisiaj po prostu zapomniałem skasować ( ͡° ʖ̯ ͡°).


@sprynek: akurat dalsza znajoma mówiła, że ten argument jej pomógł z anulowaniem mandatu. wspominała, że jak rozmawiała z urzędnikiem to ten sprawdzał, że nigdy wcześniej nie miała mandatu a bilet okresowy regularnie kupuje
  • Odpowiedz
@sprynek: potwierdzam to co pisze @6c6f67696e. Oni mają w systemie historię doładowań karty, jak powołasz się że zawsze kupujesz i nigdy nie miałeś mandatu to umorzą bezproblemowo, nic się nie przejmuj i ciesz się weekendem!
  • Odpowiedz