Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie po raz pierwszy od wielu lat CD-Action. Gazeta ssie, ale dali Call of Juarez: Gunslinger i stwierdzam, że to jedna z fajniejszych współczesnych gier. No i produkt polski. Ktoś może mi powiedzieć, dlaczego nagle nauczyliśmy się robić gry? Przecież jeszcze parę lat temu, to jak wyszedł Chrome to ludziska się cieszyli że nie jest tak bardzo do dupy( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW: Cell-shading w wersji od Techlandu zjada Borderlandsy na śniadanie a niektóre lokacje zapierają dech w piersi.
#gry #rozkminy #pc
RogateSerce - Kupiłem sobie po raz pierwszy od wielu lat CD-Action. Gazeta ssie, ale ...

źródło: comment_GHoO1U1RQtwmpf2tGtMUHeDXx9PBr7ab.jpg

Pobierz
  • 9
Ktoś może mi powiedzieć, dlaczego nagle nauczyliśmy się robić gry?


@RogateSerce: Pieniądze. Zawsze mieliśmy uzdolnionych ludzi, ale nie mieli oni warunków do pracy.
@PanDzikus: a od dawna to czytujesz? Nie chcę, żeby przemawiał przeze mnie sentyment, ale stara ekipa tworzyła klimatyczne teksty, każdy miał jakiś swój styl i bez patrzenia na nick wiadomo była, czyją recenzję czytamy. A nowy narybek? Cóż, ostatnio była na Wykopie mała gównoburza z udziałem pani 9kier :P. To najlepszy komentarz do dzisiejszego poziomu pisma.
@RogateSerce: Od 1999 do 2001 kupowałem regularnie. Potem nieregularnie a od dwóch lat znowu regularnie. Recenzje i zapowiedzi w CDA są średnio napisane lepiej niż na GOL czy innych serwisach internetowych a oprócz tego jest sporo publicystyki i artykułów okołogrowych, których w serwisach internetowych o grach prawie nie ma.