Wpis z mikrobloga

Mirki nie mogę przestać myśleć o mojej przedwczorajszej randce. Życiowa decyzja przedemną, a mam dwie opcje do wyboru:

Opcja nr 1: Zadzwonić do Marzeny i próbować umówić się z nią bezpośrednio na spotkanie, zapłacić jak za #seksy ale tylko z nią pogadać i spróbować umówić na randkę

Opcja 2: Zadzwonić do Sandry skoro są przyjaciółkami i przekonać ją, aby wyciągnęła Marzenę na miasto, gdzie "przypadkiem" się spotkamy, a Sandra postara się nas ze sobą zeswatać

Szczerze mówiąc brak doświadczenia z kobietami jest straszny więc wyjdźcie z piwnic i trenujcie.

Dlaczego podryw jest taki trudny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tfwnogf #przegryw #wygryw #nieskalanyrandkuje #podrywajzwykopem #feels #pomocy
  • 49
  • Odpowiedz
btw. malo wiem o podrywie, ale chyba mało definiuje to jako umówienie się z prostytutką, żeby poznać drugą prostytutkę, zapłacić jej, a potem zaprosić ją na nieodpłatną randkę xD
  • Odpowiedz
@Nieskalany_Mysleniem: #!$%@? wez sie nie pograzaj. bedziesz płacił 200 zł za spotkanie to beda cie tak trzymały na dystans zeby łatwa kase zarabiać. Nie tylko one, wszystkie panienki, do konca zycia. Dając hajs/prezenty/kwiaty , robisz z siebie stuleja. Ja tak chodziłem z czekoladkami do mojej byłej i kwiatami a kto inny ruchał.
  • Odpowiedz