Wpis z mikrobloga

#rozowypasek: Zapaliła mi się kontrolka od płynu chłodniczego, co mam zrobić?!?!?!
Ja: Spokojnie, kup płyn drodze, dojedź do pracy, jak będziesz ruszać z pracy to dolej.
Rp: ALE NIE MUSISZ KRZYCZEĆ OD RAZU JEZDEM KOBIETOM
Ja: Ale ja nie krzyczę...
Rp: No może i tak ale się zdenerwowałam bo nie wiedziałam co zrobić...

...

Ja: Trzeba w tym tygodniu na przegląd jechać
Rp: To jedź
Ja: nie mam czasu za bardzo, mogłabyś podjechać po pracy
Rp: ale ja nie wiem gdzie, co mam powiedzieć, jak coś znajdą to nie zapamiętam, ja się nie znam na takich rzeczach przecież...
Ja: dobra, pojadę...

...

Rp: Misiu, bo hamulce piszczo
Ja: a oglądałaś tarcze i klocki? Jak wyglądają?
Rp: a skąd ja mam wiedzieć? Nie mam pojęcia jak wyglądają i jak powinny...
Ja: ok, podejrzewam że klocki do wymiany. Trzeba się z MatimMechanikiem umówić jakoś zeby porobił wszystko znowu na tiptop
Rp: To napisz do niego albo dzwoń.
Ja: Siedzisz właśnie na fb, nie możesz napisać do niego?
Rp: nieee, lepiej Ty, wy faceci lepiej się dogadacie.

...

Rp: bo jak ja jade to wydaje mi się że ściąga w prawo.
Ja: nie ściąga, wyczułbym
Rp: a mnie ściąga!
Ja: wydaje Ci się, jezdzilem i nie czułem nic.
Rp: bo Ty zawsze wiesz lepiej!
Ja: to umów się z MM nie weźmie suto i obejrzy
Rp: a ty nie możesz?
Ja: uważam że nie ma powodu, także jak czujesz jakieś ściąganie to dzwoń do niego.
Rp: a może jednak nie ściąga...

Rp: brudno w tym aucie! Odkurzyć trzeba! Piachu pełno! Trzeba posprzątać!
Ja: to podjedź na odkurzacz na BP
Rp: ale to miejsce postojowe tam jest takie ciasne, nie wiem czy zaparkuje, nie możesz Ty?...

...

Rp: DLACZEGO TY ZAWSZE PRZY KIMŚ MÓWISZ ŻE TO TWOJE AUTO JAK TO JEST NASZE AUTO? DLACZEGO ZACHOWUJESZ SIĘ JAKBY BYŁO TYLKO TWOJE? JA TEŻ NIM JEŻDŻĘ I JESTEM WPISANA W DOWODZIE. A TY TYLKO "MOJE" I "MOJE".

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #truestory
  • 118
  • Odpowiedz
  • 253
@lookazh:
@szaremyszki: dlaczego wszyscy myślicie że się żale? Śmiać mi się z tego chce po prostu. Poza tym wydaje mi się że nazywanie kogoś tępym na podstawie jednej historii to co najmniej przesada jeśli się tego kogoś nie zna. Ja sobie nie współczuję i nie żałuję że z nią jestem bo wg mnie naprawdę nie jest tępa i jestem szczęśliwy ale dzięki za empatię :) poza tym takie
  • Odpowiedz
  • 4
@szaremyszki: trochę to widać po tych dwóch wpisach.
Poszukaj sobie jakiejś. Polecam. Związki z różowymi nie są takie straszne jak piszą na mirko.
Pamiętaj też, że jak ktoś jest w szczęśliwym związku to ma najczęściej ciekawsze rzeczy do roboty niż pisanie na mirko wiec nie wyrabiaj sobie opinii na podstawie wpisów z mirko.
  • Odpowiedz