Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam słuchawek nausznych do 300 zł. W gry za bardzo nie grywam, więc interesuje mnie tylko słuchanie muzyki. Głównie z laptopa i komórki, także bez specjalnej audiofilii.

Myślałem o TAKSTAR PRO80, które ktoś tu już polecał kiedyś.

Ktoś zna jakieś inne warte uwagi? Ważne żeby były z Polski wysyłane bo zależy mi na czasie.

Elo!

#sluchawki #audio
  • 14
  • Odpowiedz
@przech: @animetopedal:
Jak wyżej, Pro80 mają większą przestrzeń, ale wypadają gorzej względem muzykalności.
Osobiście bardzo rekomenduje zmianą nauszników na wokółuszne od HM5. Teraz jest sporo do wyboru, osobiście polecam coś z welurem(szczególnie z racji zmniejszenia basu zarazem zachowując detaliczność brzmienia)
  • Odpowiedz
TAKSTAR PRO80


@przech: Od siebie polecam ci TAKSTAR HI 2050 warto, wygodne, dźwięk super, pady przyjemne w dotyku, design, kabel gruby, obudowa słuchawek porządna.
  • Odpowiedz
@przech: no dobra, 390 zł, ale są kozackie. Jakością dźwięku ze zwykłej empetrójki porównałbym do Fidelio za 1.3k (testowałem kilka par ze swojego irivera e50 i wyszło na to, że Grado brzmią najlepiej)
  • Odpowiedz
@przech: Jeśli słuchasz muzyki poważnej, elektronicznej, a nawet rockowej, to śmiało sprzedaj niepotrzebne rzeczy i dopłać do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°). Bas troszkę słabszy, powiedziałbym subtelny, ale za to jaki czysty! Góra i średnie fenomenalne.
  • Odpowiedz