Wpis z mikrobloga

@MiszczJoda: Chwaliłeś się już nową protezą bo nie wiem czy przeglądać tag i jak chodzisz to kulejesz tzn chodzi mi czy jak ktoś Cie nie zna i jesteś w długich spodniach to widać że coś nie tak masz z nogą bo "dziwnie" idziesz?
  • Odpowiedz
@Lilac: To zależy jakie masz zaległości, protezę mam jedną i tą samą od 3 miesięcy bo stopa się nie zmienia jedynie leje. Chodzę aktualnie coraz lepiej i na pewno nie idzie poznać, że mam coś tak poważnego jak amputowaną nogę, pewnie trochę widać, że coś jest nie tak ale nie tak bardzo.
  • Odpowiedz
@TomdeX: na sts możesz otworzyć tego typu zakład. I kurs może być bardzo wysoki. Przynajmniej kiedyś tak było. Raz chłop napisał do nich żeby w meczu jakiejś gówno ligi polskiej dodali że wybiegnie nagi chłop na boisko, i ten sam facet wybiegł, wygrał 10 tys na sts, a potem dostał zakaz stadionowy xD
  • Odpowiedz
@MiszczJoda: sprytnie, naprawdę sprytnie. Najpierw zbierasz kasę a dopiero potem się wydaje, że kibicujesz United... Oczywiście nieeeeee, nie powie tego wcześniej, niech kibice Reds też płacą na nogę, oszwiście...

  • Odpowiedz