Wpis z mikrobloga

@Afropolon: domek jednorodzinny ☺

Łączna powierzchnia posadzek parteru i piętra to prawie 500m2. Miał być jeszcze większy ale były jakieś ograniczenia z działka czy coś.
@Vojak: 500 m2 ...panie...kto to ogrzeje
Z drugiej strony jak mawia klasyk ...a kto bogatemu zabroni.
Mi dzisiaj leją płytę pod bliźniak parter + piętro 220m2 ( podawanie powierzchni posadzek domku z użytkowym poddaszem to jak mierzenie wacka z kręgosłupem ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Ile użytkowej będzie ?
@progreso: problemem bogatych ludzi jest podobno wydawanie pieniędzy

@Afropolon: użytkowej nie pamiętam. Samej posadzki na parterze jest jakieś 330 metrów około.

@NoMercyIncluded: właśnie aktualnie jest trójka ale i tak się będą mogli gonić w takim domu. ☺
@progreso: ogrzeje piec gazowy, posprzata żona która nie pracuje a co do kupna to nie rozumiem za bardzo o co chodzi.

To są osoby którym naprawdę raczej niczego w życiu nie brakuje. Do tego naprawdę miła rodzina co się rzadko zdarza jak na bogatych ludzi.
@Vojak: zacny projekt ...a że widzę beton to ja tak troche z innej beczki ;-) Istnieje taka opcja, żeby wykonać betonową posadzkę przemysłową o grubości 6 cm (na styropian i ogrzewanie podlogowe)... czy przy tej grubości można zapomnieć? Jakaś hardkorowa chemia bardziej zdylatowane czy coś, zeby beton to zniósł?
@Manniieekk: nie wiem ile ale jest duża bo obok stoi dom właściciela(który co najlepsze jest dość nowa zabudowa i średniej wielkości ale został przez niego kupiony a nie wybudowany), domek do imprez który widać w tle na zdjęciach(wielkości garażu na 4-5 samochodów) i jeszcze sporo ogródka.

Ogrzewanie gazowe oczywiście.

Właśnie jedziemy do domu,, zalane.
Istnieje taka opcja, żeby wykonać betonową posadzkę przemysłową o grubości 6 cm (na styropian i ogrzewanie podlogowe)... czy przy tej grubości można zapomnieć? Jakaś hardkorowa chemia bardziej zdylatowane czy coś, zeby beton to zniósł?


@FalseIdeas: niestety nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie. W budowlance pracuję od 3 lat i ekspertem nie jestem a kitów Ci nie chcę wciskać.