Wpis z mikrobloga

Halo!!!( #ogloszenie #reklama )
Czy są na Wykopie jakieś Mirki i Mirabelki, które chciałyby pohasać sobie do niskich basów?

Bo jest taka opcja! W pierwszy weekend października, w poznańskim klubie Projekt.LAB kolejna impreza z takowymi dźwiękami. Po raz kolejny, lokalne kolektywy New Bass Order i Lucysfear połączyły swoje siły, aby przytachać do tego kraju jednego z bardziej wyrazistych postaci współczesnej sceny #dubstep. Musieli się trochę o to postarać, bo ów producent przylatuje niemalże z samego krańca świata. A o kim mowa?


Wyjadaczom niskich częstotliwości nie trzeba chyba ich przedstawiać. Od momentu, kiedy ich pierwsze wydawnictwo zostało ukazane światu przez Deep Medi Musik, ów duet zaczał być coraz bardziej rozpoznawalny. Ich kawałki nierzadko które potrafiły zapaść ludziom w głowie, szczególnie usłyszane na dobrym soundsystemie, gdzie bas wiedział, jak zaatakować imprezowicza i zmusić go do mimowolnych pląsów. Na swoim koncie mają już 3 albumy oraz trochę winylowych wydań, więc szykujcie się na konkretne wstrząsy ścian i drżenie w bebechach (powiedziałbym, że osoby skłonne do palpitacji raczej nei powinny przychodzić, ale jak się czyją na siłach, to na własne ryzyko mogą ;p ). Cicho i lekko nie będzie, a napewno będzie głęboko i mrocznie!

Oprócz tego dobre supporty i 3 sceny muzyczne z innymi dźwiękam ( #techno, #bassmusic, #trap i inne ), zatem nawet jak nie lubisz dubstepu, to może co innego Ci wpadnie do ucha.

Więcej info w spoilerze i w komentarzach poniżej.

Zapraszam w imieniu swoim i organizatorów!
Niech bas będzie z Wami, a Wy z nim! :)


  • 7
Info z FB
\(btw. Na FB jest także konkurs w którym można wygrać darmowy wjazd na imprezę, więc kto ma tam konto niech próbuje szczęścia!)

-------------------

Na najbliższej edycji New Bass Order wystąpi....

TRUTH (Deep Medi, Tempa, Firepower, Deep, Dark & Dangerous)

Pochodzą z Nowej Zelandii, obecnie rezydują w San Francisco, a już 2 października wystąpią w Poznaniu przy okazji europejskiego Tour, który rozpoczynają festiwalem Outlook 2015. Tego dnia w klubie Projekt
Dodatkowo, w lineup'ie widać magiczne słowa "guest DJ"... Tego guest'a możecie wybrać sami w drodze lajkowania (FB, coż zrobić...), który to będzie Wam umilał czas na imprezie swoją selekcją.
Dawajcie, słuchajcie, wybierajcie!

link do posta na FB

Tutaj lista uczestników z setami do odsłuchu. Poziom dosyć wyrównany i w ogólności nie tyka nawet przeciętnego poziomu. Awww yeah!

1. Basskit (Warszawa)
2. Grzesław (Poznań)
3. Jah Bass (Kraków)
4. K.O. (Poznań)
5. Piko
@Sargon_Ankro: Jedziemy z różowym, znajomi z różnych stron polski dojeżdżają, nagłośnienie w klubie daje radę ? I tak poza tematem: mam zamiar spędzić w #poznan przy okazji parę dni, gdzie się wybrać żeby załapać trochę klimatu i zobaczyć coś ciekawego?
@18plus: ja nie z Poznania. Ja tylko robię reklamę bo to impreza znajomkow ;] Pytaj innych mikrów o ew. wycieczki itp.

Co do samego klubu to daje radę, już kilka razy byłem tam na imprezach. Mowa oczywiście o głównej scenie bo na Mordorze (dolna scena) to raczej średnio. Ale gwiazda wieczoru będzie zajmowała main, zatem tu na pewno będzie ok :)