Wpis z mikrobloga

typowo polskie, jak ktoś ma lepiej to mu #!$%@?ć żeby miał tak samo #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MiszaZRosji: Rolnicy mają lepiej kosztem innych. To nie jest tak, że KRUS jest niesamowicie wydajny i pozwala na wypłatę emerytur przy tak niskich składkach - po prostu państwo z pieniędzy innych obywateli do KRUS dopłaca.

Ja wolałbym żebyśmy nie mieli przymusu zus/krus i reforme emerytalną aby nowy system był
  • Odpowiedz
jak chleb zacznie kosztować 20 złotych, to większość emerytów (i nie tylko) padnie z głodu.

@janeeyrie: Bez kozery powiem 500 złotych za bochenek. Albo pójdźmy dalej - pięć tysięcy złotych za bochenek.
Rzeczywistość jest taka, że milion gospodarstw rolnych w Polce niczego oficjalnie nie sprzedaje. Ledwie 200 tysięcy gospodarstw ma powyżej 15ha terenu.
  • Odpowiedz
@Ginden: jestem ciekawy czym ty sie zajmujesz. Bo gdyby rolnicy przestali robić to co robią to byście nie mieli co jeść. Nie mówię wcale że inni to mają się bardzo dobrze tylko mówie że rolnik wcale nie ma tak kolorowo jak to się wam wydaje.
  • Odpowiedz
Jestem programistą.

@Ginden: gdyby programiści zaczęli strajkować to żadna większa nowa inwestycja, produkt by się na rynku nie pojawiły -> dopłaty do linii kodu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Analityk:

Ironia jest godna pożałowania.

o czym pojęcia nie macie, jak nie nakarmisz zwierząt lub np. nie wydoisz krów na czas. Wtedy masz takie straty, że również nie masz o tym pojęcia.

Mój ojciec na swoim gospodarstwie pracuje po 14 godzin dziennie. Idź mu powiedz, co to znaczy odchorować anginę w łóżku albo wolna niedziela.

Nie ma takich rzeczy. Nie ogarniacie.

Ale mi pojechałeś po rajtuzach.

Rolnictwo tak bardzo technologia kosmiczna
  • Odpowiedz