Wpis z mikrobloga

@M4h00n: ładnie zmontowane. Podoba mi się ta synchronizacja z muzyką. Ja bym "poprawił":
0:24 - wskok do wody, aby lepiej pasowało z muzyką (np: zrobić, że poruszasz się góra-dół)
0:26 oraz 0:36 - za długie ujęcie, przydało by się dodać jakieś efekty
A takto dawaj na publiczny :)
@Nidden: muzyka jest tak diabelnie dynamiczna i miałem ją w głowie przed wyjazdem... i szczerze ja już podczas montażu się gubiłem gdzie jest rytm z którym chce się synchronizować. Wiem o niektórych błędach - co do skoku to masz rację kurcze przegapiłem trochę...
A co do tych długich ujęc też o tym wiem bo są one na całym zdaniu próbowałem rożnych efektów ale coś mi zawsze nie pasowała więc je pozostawiłem
@AjKenFlaj: Adobe Premiere,
Statyw był ze mną cały czas :) jednak te "timelapsy" to zwykły 1min film nagrany z tyczki niestety nie byłem sam i nie mogłem powiedzieć "ej czekajcie rozstawie statyw ogarnę wszystko i nagram ładnie" tylko nagrywałem to przewaznie czekając na busa lub jak ktoś wszedł do sklepu i miałem 1 min na szybko. ALe z drugiej strony zostawić statyw z GoPro nawet 1 m od siebie Turcji bym
@mytysy: GoPro ma bardzo plastyczne kolory idealne do posprodukcji a jeszcze z Protune to już całkowicie ale kto by się w to bawł haha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większość popularnych lustrzanek ma spłaszczone kolory z którymi #!$%@? zrobisz w poście ;)
@Gllaza: @mytysy: @AjKenFlaj: @Nidden: Jak się wam podoba ten to może i z Paryża się podoba dużo nie stracicie co najwyżej 20s życia :D
Ostatnio się przerzuciłem na mega krótkie relacje z wakacji, pomimo, że krótkie wszystko w nich jest ;)
Dodatkowo montuje zawsze pełny film prywatny z by odtworzyć za 30 lat ;)
Polecam taki styl życia.