Wpis z mikrobloga

25km na rowerze zrobione z koleżanka :) pogoda idealna, tylko ciemno strasznie szybko sie zrobiło. Wracając do domu czułem lekki niedosyt i cisnąłem Vmax :) 43km/h

A wy ile najszybciej jechaliście?
#rower #ostrekolo
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@teryuu: bałbym sie troche tak cisnąć, przy takiej prędkości szlif jest chyba do kości :/ raz przetarłem barkiem o asfalt na rondzie i nie było za fajnie
  • Odpowiedz
@wojtouchy: Przy tej prędkości można się już trochę niepewnie czuć, ale myślę że pojadę na tą górkę jeszcze raz, bo wydaje mi się że da się tam przekroczyć 100km/h, a jak poprzednio tam jechałem to musiałem niestety wcześniej hamować bo wyjechał mi samochód na drogę...
  • Odpowiedz
  • 0
@shusty: nie mam takiej niskiej kadencji na przełożeniu 40/17
Duzo jeszcze nie jeździłem na ostrym ale nie bolały mnie jeszcze kolana, a przy szosowce kilka razy mnie bolało kolano tak, ze jeździłem z opaska.
  • Odpowiedz
  • 0
@teryuu: ja mam taka jedna zajebista długa górkę, jeszcze z niej nie zjeżdżałem. Troje sie boje bo zaczyna sie z lasu i sporo gałęzi leży na drodze i zwierzęta latają xd poza tym kończy sie skrzyżowaniem z dosyć ruchliwa droga :) możnaby spróbować w nocy bo praktycznie nic o 2 nie jeździ ale widoczność mniejsza
  • Odpowiedz