Wpis z mikrobloga

@Sakaton: no to nie wiem, chyba mieszkasz w miescie, w ktorym maja swoja fabryke, bo u mnie w biedrze nie bylo nigdy (lodz), a znalezc mozna sporadycznie w realu/auchan jak zrobia raz na rok promocje i im nie zejdzie, w almie i intermarche. no i jeden na dwadziescia prywatnych spozywczych ma, za 9zl zwykle :D
  • Odpowiedz
@asenjo: co to za #!$%@?. Pringelsy sa produkowane w kutnie. Bylem nawet na produkcji w tym roku. Smieszna sprawa - na stacji benzynowej we wloszech kupilem sobie paczke, patrze na puche a tam - made in poland, kutno. Troche kichłem
  • Odpowiedz
@Wybroczyna: #!$%@?? zmien ton gosciu, kojarzylem news sprzed miesiecy odnosnie planow produkcyjnych, nie bede specjalnie w przypadku nieznaczacego posta (bo co to zmienia, czy produkcja rusza za kilka miesiecy, czy dziala od kilku miesiecy) sprawdzal tego, co kojarze, tylko dlatego, ze jakis przykry czlowiek bedzie sie #!$%@? w internecie XD

w kazdym razie, oby poprawili dystrybucje w polsce, bo w lodzi wiekszosc mozliwych do kupienia pringelsow jest z importu za
  • Odpowiedz