Wpis z mikrobloga

Elo Murki. Wczoraj w przy okazji jakiegoś wpisu przypomniałem sobie, że kupiłem na ali kilkanaście par kolczyków. W związku z tym, że nie mam zupełnie co z nimi zrobić to #rozdajo . Pod młotek idzie powiedzmy tak z 5 par na razie. Akcja przewidziana raczej dla #rozowepaski ,ale jak jakiś niebieski bardzo będzie chciał to się dogadamy :) Zasady takie jak zawsze. PZDR


#zadarmo
iedrzei - Elo Murki. Wczoraj w przy okazji jakiegoś wpisu przypomniałem sobie, że kup...

źródło: comment_HbRQ3iqdRy8iNUgFCHyCzc0TGNZqJvYu.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@izka715: no zobacz jak to wygląda, te metalowe wykończenia tam, to przecież prawie na pewno jest szkodliwe (sam noszę kolczyki to z tytanu kupuję bo inaczej uszy się pocą w dziurkach, dbajcie o to)... a wygląda to jak dla dzieci. Ja rozumiem coś minimalistycznego, "na sportowo" ale to jest po prostu chiński szajs, a ty chcesz to nosić jako OZDOBĘ? :P
  • Odpowiedz
@Djuna: Bardziej mi chodziło o koncept kolorowych kuleczek, niż o wykonanie. Mi się nadal podobają. Z czego są zrobione - nie mam pojęcia, przecież nie mam ich w dłoni. To gdzie byś polecał kupować kolczyki? Allegro i bazarki zazwyczaj to też produkty z Chin.
  • Odpowiedz
@iedrzei: Miśki!! Losowanie będzie jakoś na dniach. Trochę mogę nie mieć czasu przez weekend i nawet jeszcze nie ogarnąłem jakiejś stronki do losowania, ale nic się nie martwcie. Będziemy losować 6 różowych pasków + 2 losowo bez podziału na płeć. Wysyłka pewnie też przeciągnie się w czasie, zarobiony jestem :)
  • Odpowiedz